Štýlové kombinácie dámskeho oblečenia a dámskych kabeliek

Kabelky sú doplnky, bez ktorých žiadna žena nevyjde von, či už do práce, do obchodu, na nákupy, či na dovolenku. Väčšina žien ich má doma veľa, ale aj napriek tomu ich nevie dobre kombinovať k outfitom, ktoré nosieva.
My vám skúsime predstaviť zopár štýlových kombinácií dámskeho oblečenia a dámskych kabeliek. Nechajte sa inšpirovať.

Kulotky, blúzky bez rukávov, saká a luxusné talianske kožené kabelky

Ak väčšinu vášho šatníka tvoria elegantné kúsky a vaša práca si priam vyžaduje elegantný outfit, potom táto kombinácia je pre vás. Kulotky sú síce aj ležérny kúsok, avšak dajú sa kúpiť aj v elegantnejších prevedeniach, ktoré sa dajú kombinovať aj s elegantnými dámskymi sakami. Ako vrchný diel odporúčame jednofarebné blúzky bez rukávov ozdobené napríklad volánmi, či čipkami. Pri sakách môžete ísť aj do výraznejších farieb, vzorov však príliš nie.

Čo sa týka vzorov, pri sakách alebo blúzkach odporúčame prírodné motívy, napríklad motívy kvetov (nie príliš výrazné, skôr jemnejšie). Ak ale máte možnosť, vzory pri tomto outfite úplne vynechajte a skôr sa sústreďte na zdobenia, napríklad spomínané volány, čipky.

K tomuto outfitu krásne skombinujete luxusné talianske kožené kabelky. Sú kvalitné a sú aj moderné. Pri týchto kabelkách nemusíte pochybovať o modernosti, štýlovosti a samozrejme aj nadčasovosti. V ponuke nájdete praktické kabelky na plece, ale aj do ruky. Ak potrebujete nosiť viac vecí, veľmi sa vám zíde XL shopperka do ruky i na plece. Z farieb jasne vyhrávajú púdrová ružová, jemná zelená, žlté senape, ale aj camel.

Džínsy, voľný top a praktické kožené kabelky

Druhý outfit je viac ležérny ako elegantný. Džínsy sú klasickou roky a ďalšie roky aj budú. Ak si kúpite značkové a k nim zladíte voľný top zo 100% bavlny, modalu, lyocellu, čo ľanu, môžete k nemu skombinovať praktické kožené kabelky. Sú vyrobené z pevnej kože, takže zvládnu aj väčšiu záťaž. Netreba však zabúdať na čistenie kože a odporúčame kúpiť aj praktické vrecúško, ktoré má kabelky chrániť pred prachom a nečistotami.

K takémuto outfitu odporúčame vyberať kožené kabelky v tmavomodrej, červenej, či v klasickej čiernej.

 
Autor fotografie:Autor: New Africa / Shutterstock.com