Šedá ako ju nepoznáte – viete ju nosiť?

Šedá nemusí byť len fádnou farbou. Naopak, v kombinácii s rôznymi nápismi či vzormi vie pôsobiť stále štýlovo. V predajniach KiK si môžete teraz vybrať z rôznych športových aj elegantných kúskov.

Trendy aj vo fitku

Povedzme si úprimne, niektoré z nás preferujeme vo fitku voľnejšie či pohodlnejšie strihy. Prehodiť cez seba si môžete aj takéto športové tričko, ktoré vás nebude pri cvičení nijako obmedzovať. Na svoje si však prídu aj dámy, ktoré majú radi tesnejšie strihy. Športové legíny vedia pekne vytvarovať postavu a jemne zvýrazniť aj ženské krivky. Pokojne však môžete tieto dva kúsky aj skombinovať. Šedú môže vyskúšať aj váš partner, ktorý určite ocení tepláky z príjemného materiálu vhodné či už na cvičenie alebo na domáce pohodlie.

Šedá ako ju nepoznáte – viete ju nosiť? Šedá ako ju nepoznáte – viete ju nosiť?

Vzorované oživenie

Ak nechcete ostať čisto len pri odtieňoch šedej, svoj šatník môžete ozvláštniť o módne kúsky so vzormi. Tie príjemne oživia aj klasickú šedú farbu. V ponuke KiK teraz nájdete rôzne kvetované šatky aj vkusné kvetované nohavice. Navyše, kvety sa dokonale hodia k jari. Nemusíte sa tak už báť ani tejto na prvý pohľad nevýraznej farby a ani vzorov. Pokiaľ ich skombinujete s jednou farbou alebo jednoduchými doplnkami, nebudú vôbec pôsobiť rušivo.

Šedá ako ju nepoznáte – viete ju nosiť? Šedá ako ju nepoznáte – viete ju nosiť?

Zdroj: KIK     


Autor fotografie:AdobeStock_315426519 (1)-1