Kedy začať užívať kolagén?

Ľudské telo od 25.roku života stráca schopnosť ďalej tvoriť kolagén, čím dochádza práve k nežiaducim účinkom vo forme prejavov starnutia. „Bielkovina mladosti“, ako sa zvykne táto látka nazývať, tvorí viac ako 30% bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože. Práve kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele. Dostatok kolagénu zabraňuje procesu starnutia, udržuje mladšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť, dodáva živiny pre tkanivá, pôsobí proti vypadávaniu vlasov , regeneruje pleť a nechty.

Inca Collagen môžu užívať ženy, muži aj mamičky po pôrode

Kolagén vám môže pomôcť s radou zdravotných a kozmetických problémov. Inca Collagen môžete užívať aj pri dojčení, pomáha mamičkám pri zotavovani sa po pôrode, aby boli čím skôr fit.  A to nielen fyzicky, ale aj po psychickej stránke.

Jednou z najväčších obáv každej mamičky je obava z vypadávania vlasov. Ak si na svojej bohatej a zdravej hrive zakladáte, vypadávanie vlasov po pôrode, prípadne padanie vlasov počas dojčenia vás zrejme rozladí. Zaradením Inca Collagenu do každodennej rutiny je jedným zo spôsobov, ako vlasom pomôcť k rýchlejšej regenerácii. Ak hľadáte najlepší kolagén, vsaďte na stopercentný, bioaktívny kolagén, pretože len taký je zárukou maximálnych účinkov. Jednotkou na trhu je v tomto smere stále prémiový morský Inca Collagen. O jeho kvalite najlepšie svedčia nepriestrelné argumenty v podobe osobných skúseností mamičiek.

Nie je kolagén ako kolagén. Viete si vybrať ten správny?

8 dôvodov prečo práve Inca Collagen
●       Prémiový trojzložkový kolagén z overených zdrojov (obsahuje kolagén typu I, II, III)
●       100% morský kolagén bez prísad, ktorý naozaj funguje
●       Bioaktívny (živý) kolagén, ktorý sa výborne vstrebáva
●       Denná dávka obsahuje 3 000 mg účinného hydrolyzovaného kolagénu
●       Skvelo rozpustný vo vode - nehrudkovatie ako iné
●       Samostatne balená denná dávka pre zachovanie účinku
●       Nemaskovaný sladidlami, farbivami ani ochucovadlami
●       Kolagén overený zákazníkmi s výbornými recenziami
 
Pozrite si recenzie spokojných zákazníkov.

Vyhrajte mesačné balenie Bio-Aktívneho morského kolagénu

Na trhu je už etablovaný a obľúbený prémiový produkt 100% morský Bio-Aktívny kolagén od Inca Collagen. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Inca Collagen ovplyvňuje bunkovú obnovu a podporuje regeneráciu kolagénových vlákien.

Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru triple helix, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov.
Inca Collagen je vyvážený komplex bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus.

 Kedy začať užívať kolagén?

Súťažná otázka:

Aká je najdôležitejšia bielkovina v ľudskom tele?

Správna odpoveď: KOLAGÉN

Balíček s kolagénom vyhráva Anna Sekeráková z Bajeroviec

Srdečne blahoželáme!
 
Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/diev%C4%8Da-portr%C3%A9t-kr%C3%A1sa-model-o%C4%8Di-2771001/