Čo v dámskej móde hlási comeback pre rok 2020?

Už dlhšie ste do svojho šatníka nevpustili poriadny prievan? Dokážte, že na to máte a vyskladajte si jednoduchý, no zároveň príťažlivý alebo totálne extravagantný outfit! Aj v tomto roku bude dovolené takmer všetko, no my sme sa rozhodli vybrať práve to, čo už v dámskej móde dlhšie absentuje!

Čoraz viac podliehame pánskemu štýlu, nohavice a rozgajdané rifle má takmer každá z nás. Je to dosť na škodu, pretože v dámskych outfitoch by mala dominovať sukňa a blúzka. Prinavrátila sa šarmantná typická ženská móda, ktorá nás má presvedčiť, že sukňa je skutočne na každý deň a príležitosť.

Nič nepokazíte klasikou – čierna sukňa a rôzne strihaná biela saténová blúzka

Aby ste nepôsobili fádne, vyberajte si z asymetrických strihov alebo z takých modelov, u ktorých sú dominantné abstraktné a rôzne geometrické útvary.

Hodvábne čierne sukne (asymetrické, vzadu predĺžené) si vyberajte v jemne splývavom a lesklom efekte. Vhodné sú do práce, na oslavu a inú formálnu udalosť. Chýbať nebudú ani sukne skladané v páse a v miernom áčkovom strihu.
Aj tento rok môžete čiernou sukňou jednoducho dokázať, že sú vhodné aj k teniskám či na tematickú párty. Stačí, že vrchné vrstvenie podporí čipka rôznej, postupnej dĺžky, a tým sa vytvorí príjemný športovo-elegantný nádych.

Bielu blúzku vo svojom šatníku neodmietajte len preto, že by podľa vás sršala z outfitu nuda. Je to neprípustné, keďže dostupných je už veľa štruktúrovaných modelov. Nadčasové a takmer pre každú príležitosť sú predĺžené zavinovacie blúzky, naboku ukončené prackou alebo iným výraznejším viazaním.

Nohavice na traky pre zdôraznenie krásne ženskej siluety

Tento odev sa dá buď milovať, alebo ho okamžite vo svojom šatníku zavrhnete. Chceme vás upokojiť a pripomenúť, že nehovoríme o modeloch podobných mužskému pracovnému odevu ani o širokánskych rifliach na traky pre tehotné.

V svetlom slim strihu sa budete cítiť maximálne žensky, no pokiaľ vám „to nesedí“, zamerajte sa na jednoduché džínsy s ozdobnými trakmi (áno, len pre štýl). Ak ani to vás nepresvedčilo, skúste novinku, a to džínsy na traky ku kroju. Týmto modelom vyčaríte atraktívny folklórny outfit, ktorým nech ste kdekoľvek, padnete všetkým do oka. Sú krátke s komfortným pásom a nevyhnutná k nim bude opäť blúzka.

Vysoký lesk?

Tento rok sa pripravte, že v móde narazíte na dva kontrasty – striedať sa budú totiž veľmi priehľadné modely až po vysoko lesklé tričká, blúzky a saká. V tom druhom prípade buďte opatrné pri výbere farieb a vždy uprednostnite len jeden odtieň. Ostatné časti outfitu budete musieť zjemniť- „na discoguľu“ sa určite nechcete ponášať! Šťastný výber!

Tatiana
 

    
 
 
Autor fotografie:www.pixabay.com