Aj muž by mal počas Štedrého dňa vyzerať reprezentatívne!

Vianočné sviatky sú obdobím, kedy máme čas zastaviť sa, vychutnávať si prítomnosť svojich blízkych, na chvíľu spomaliť. Aj keď tohtoročné sviatky sú poznačené pandémiou, nič to nemení na tom, že Vianoce sú obdobím spomalenia a vychutnávania si prítomného okamihu.

Počas Štedrého dňa sa máme možnosť vychystať a obliecť si to najkrajšie, čo v šatníkovej skrini máme. Aj muž by mal počas Štedrého dňa vyzerať reprezentatívne! Ponúkame vám tipy na kombinácie pánskeho oblečenia.

Pánske košele a elegantné nohavice s opaskom

Najpoužívanejšia klasika, ktorá je počas Štedrého dňa osvedčená a o mnohých mužov obľúbená. Môžete si vyberať pásikavé, jednofarebné, košele s jemnými vzormi. Košele by mali byť v takom strihu, ktorý pristane vašej postave. Vo všeobecnosti najviac odporúčame práve slim fit strih, ktorý zvýrazní vypracovanú hruď a ramená.

Pánske košele musia byť z nekrčivého materiálu, aby sa vám ihneď pri opretí o operadlo stoličky nekrčili. Musí to byť mäkký poddajný materiál, ktorý vydrží aj viaceré prania a nezrazí sa.

Ku košeliam odporúčame kombinovať elegantné pánske nohavice s opaskom, ideálne koženým. Nohavice vyberajte v tmavomodrej, tmavosivej, svetlej sivej, čiernej, hnedej, či béžovej farbe. K takýmto nohaviciam budete môcť zladiť rôzne košele.

Pánske nohavice, polo tričká

Ak preferujete pohodlný štýl, ale v košeli sa necítite komfortne, môžete si zvoliť kombináciu pánskych nohavíc a polo tričiek. V prípade, že vám bude chladnejšie, môžete sa zahriať pánskymi svetrami na zips, či napríklad pánskymi mikinami. Vôbec sa počas Vianoc nemusíte báť pánskych mikín. Farebne neutrálne mikiny sa hodia aj k pánskym nohaviciam a pánskym polo tričkám.

Počas Štedrého dňa odporúčame obúvať veselé ponožky s vianočnou tematikou. Pokojne si ich môžete obuť aj k prvému, aj k druhému outfitu.

 


Autor fotografie:Zdroj obrázka: Autor: ArtFamily / Shutterstock.com