5 jesenných outfitov, ktoré oslovia každého muža!

Veľa mužov sa pýta, ako zostaviť módne štylizácie na jeseň. Je dobré to zistiť a zoznámiť sa s najlepšími nápadmi, ktoré oslovia každého gentlemana.

Biely total look

Medzi najlepšie nápady na pánske jesenné štylizácie možno označiť biely total look, ktorý určite poteší každého muža. Pestré farby budú nepochybne hitom nadchádzajúcej jesennej sezóny, preto sa ich v praxi oplatí využiť. Skvelým nápadom na štylizáciu v tomto štýle bude kombinácia svetlých chinos nohavíc so sakom alebo svetrom v podobných farbách. Širokú ponuku rôznych modelov pánskych svetrov nájdete okrem iného aj na webe, ktorý nájdete na adrese: https://wearmedicine.sk/k/on/oblecenie/svetre.

Oblek vo farbách sezóny

Skvelým nápadom na pánske štylizácie do práce bude použiť oblek v najmódnejších farbách sezóny. Veľmi dobrou voľbou bude elegantný bordový alebo fľaškovozelený set. Vybrať si však môžete aj béžový set, alebo set v jesenných odtieňoch červenej so žltými akcentmi. Oblek sa oplatí zladiť s vhodnou košeľou, ktorá bude v podobných tónoch alebo univerzálnej, čiernej farbe. Vďaka tejto kombinácii bude možné vytvoriť jedinečný outfit do práce aj na obchodné stretnutia.

Mestský štýl

Pre mnohých mužov bude veľmi dobrým riešením použiť mestský štýl s mierne rockovým charakterom. Hlavným prvkom pánskeho outfitu bude v tomto prípade čierna kožená motorkárska bunda. V tomto outfite budú fungovať univerzálne džínsy, ako aj klasické chinos nohavice. Mestské štylizácie sa najlepšie kombinujú s dobre sa prezentujúcimi tričkami, ktoré sú dôležitým prvkom každého outfitu. Širokú ponuku obľúbených modelov pánskych tričiek nájdete okrem iného v obľúbených internetových obchodoch. Každý muž si určite nájde niečo vhodné pre seba, čo dokonale doladí každodenný mestský outfit.

Elegantná štylizácia

Medzi odporúčané pánske outfity na jeseň môžete označiť aj kompozíciu outfitu v trochu elegantnejšom štýle. Klasická štylizácia veľmi dobre poslúži pri stretnutiach s rodinou a priateľmi, no s úspechom sa dá využiť aj na rande. V tomto prípade bude veľmi výhodnou kombináciou rolák doplnený sakom. K outfitu môžete zladiť aj chinos nohavice v klasickej variante, napríklad v béžovej alebo čiernej farbe.

Športová štylizácia

Pri výbere tých najlepších jesenných outfitov pre mužov nemôžete zabudnúť na kompozície v športovom štýle. Klasické joggery v neutrálnych farbách s dobre vypasovanými športovými mikinami budú veľmi dobrou voľbou. Dokonalá bude aj kombinácia športovej mikiny s kapucňou s módnou bundou, napríklad v štýle bomber. K celej štylizácii sa oplatí zvoliť aj vhodnú obuv, napríklad odporúčané sneakersy.
Autor fotografie:garetsworkshop / Shutterstock.com