DENNÍK RELAX - Fidget spinner sa stal najpredávanejším online produktom

Fidget spinner sa stal najpredávanejším online produktom

Takýto boom nečakal nikto. Fidget spinner sa stal najrýchlejšie rastúcim online produktom v histórii. Pritom ešte v decembri minulého roku o tomto pojme takmer nikto nevedel.

Za posledné 3 mesiace vzrástol online predaj tohto produktu o 2000%. Dá sa povedať, že je to šialené čo robí tento produkt v internetovom biznise.  Momentálne sa očakáva akým spôsobom zareagujú na marketingoví pracovníci na Slovensku a či dokážu využiť potenciál tohto produktu.

„Je zaujimavé sledovať akým spôsobom sa tento produkt pomaly vtláča na slovenský trh. Postupne slovenský internet zaplavujú informácie o tomto produkte a začína sa dostávať do povedomia ľudí. Asi pred dvomi mesiacmi nemal o tomto produkte takmer nikto žiadne informácie nechal sa počuť Martin Bušo, majiteľ reklamnej agentúry, ktorá sa špecializuje na potlač reklamných predmetov.

 Zaujímavosťou je, že rôzne fidget spinnery vznikli už v 90. rokoch minulého storočia. Vtedy boli určené hlavne pre ľudí, ktorí trpeli rôznymi poruchami pozornosti a hyperaktivity. Svoje miesto si našli medzi autistami, ľuďmi s poruchami úzkosti a ľuďmi s ADHD.

„Momentálne sme spustili prezentačnú stránku www.spinner-fidget.sk, na ktorej si môže spoločnosti objednať rôzne spinnery, na ktoré im vieme zabezpečiť umiestnenie ich korporátneho loga. Postupne zaznamenávame prvé objednávky, čo naznačuje, že by o fidget spinnery mohol byť  záujem aj na Slovensku a nielen v USA“ dodal Martin Bušo.

Veľmi detailné informácie o predaji a predaji tohto produktu ponúka portál 1010data.com, ktorý vo svojej recenzii uvádza viacero zaujímavých informácií. Čas ukáže, či dokáže spinner zaujať slovenskú verejnosť natoľko, aby u nás prerazil podobne ako v USA.