Zdravé jedlá na TV Paprika

Zdravé jedlá na TV Paprika

TV Paprika prináša s novým rokom svojim divákom program plný zdravých jedál, ktorý im pomôže vydržať pri svojich predsavzatiach. Inšpirujte sa hneď niekoľkými reláciami, ktoré obohatia vašu kuchyňu o zdravé, a predovšetkým chutné jedlá. Môžete sa tešiť na profesionálov ako kuchára Adrana Richardsona, výživovú poradkyňu Zoe Bingley-Pullinovou alebo psychológa so záujmom o varenie Tadeusza Mullera. To všetko môžete sledovať každý pracovný deň od 13. februára od 18:00 na televíznej stanici TV Paprika.

Dobrý kuchár, zlý kuchár

V austrálskej televíznej sérii Dobrý kuchár, zlý kuchár sa oproti sebe postavia vždy dvaja kuchári s úplne odlišnými štýlmi varenia. „Dobrý kuchár“ zameriavajúci sa na zdravé recepty a „zlý kuchár“ nehľadiaci na tuky a kalórie, ktorý varí výdatné pokrmy. Tento kontrast dvoch štýlov varenia prináša dynamický kuchársky súboj na obrazovky televíznych divákov. V úlohe „zlého kuchára“ sa môžete tešiť na austrálskeho šéfkuchára Adriana Richardsona a v úlohe „dobrého kuchára“ na dietologičku Zoe Bingley-Pullinovú alebo Rosie Mansfeldovú.

Dóra Havasová a jej uvedomelá kuchyňa

Relácia nesúca meno svojho moderátora Dóra Havasová a jej uvedomelá kuchyňa predstavuje myšlienky a presvedčenie maďarskej food bloggerky. Dóra Havasová je presvedčená, že zdravá strava nemusí prospievať len nám a nášmu zdraviu, ale že môže tiež pomáhať našej planéte, alebo ju aspoň nepoškodzovať. Výberom potravín každý človek ovplyvní, aký dopad má jeho strava na životné prostredie. Preto v tejto relácii odovzdáva Dóra Havasová televíznym divákom svoje tipy na to, ako jesť zdravo, chutne a udržateľne.

Donalove rýchle a zdravé recepty

Aj ďalšou reláciou prevedie divákov skúsený kuchár. Donalove rýchle a zdravé recepty ocenia napríklad rodiny s deťmi, alebo ľudia, ktorí si vo svojom nabitom rozvrhu len ťažko hľadajú čas na varenie. Donald Skehan prináša recepty na vynikajúce jedlá, ktoré sú (ako napovedá názov relácie) zdravé, a predovšetkým tiež rýchle. Či už hľadáte tipy na bleskové večere, alebo napríklad na zdravé jedlá, ktoré si môžete vziať so sebou do práce, v relácii Donalove rýchle a zdravé recepty načerpáte inšpiráciu.

Tak chutí zdravie

V relácii Tak chutí zdravie sa diváci môžu stretnúť s psychológom, ktorý má však veľkú lásku k vareniu. Tadeusz Muller má za cieľ ukázať kvalitu poľského ovocia a zeleniny. Tadeusz dokonca vyráža osobne do polí, aby si sám obhliadol suroviny, ktoré potom využíva v kuchyni. Diváci od neho môžu získať nápady, či už majú svoju vlastnú záhradku, alebo si všetky svoje suroviny kupujú v obchodoch.

Výber toho najlepšieho na TV Paprika : Austrálska televízna séria Dobrý kuchár, zlý kuchár: od 13 februára o 18 a 18.30. Relácia Dóra Havasová a jej uvedomelá kuchyňa: od 13. februára cez víkendy o 13 a 13.30. Donalove rýchle a zdravé recepty: od 13. februára o 19:00. Nápaditá kulinárska show Tak chutí zdravie: od 13. februára o 19.30.