Zaspomínajte na svoju dovolenku v škole varenia Chefparade

Každá dovolenka raz skončí a treba sa vrátiť do každodennej pracovnej rutiny. Na svoju dovolenku však nemusíte spomínať len cez fotografie. Miestne chute si môžete pripomenúť aj na jednom z kurzov školy varenia Chefparade.

Škola varenia Chefparade ponúka kuchárske kurzy varenia, kde si môžete pripomenúť destinácie, kde ste strávili svoju letnú dovolenku. Máte príjemné spomienky na Španielsko? Vyskúšajte kurz Španielsko a tapas, kde sa nielenže naučíte 3 druhy tapas, ale aj Gaszpacho či Canneloni po Katalánsky. Milovníci Talianska určite ocenia kurz talianskej kuchyne, kde si môžu svoje spomienky pripomenúť napríklad prípravou voňavej Minestrone s čerstvými bylinkami, krémového risotta s dubákmi či tortu di ricotta s jahodami a mätou. V ponuke kurzov nájdete aj oveľa exotickejšie kuchyne, od tradičnej indickej, japonskej až po sicílsku kuchyňu. Na svoje si naozaj prídu všetci záujemcovia.

Veľa záujemcov sa obáva, že by kurz nezvládli. Nie je tomu tak. Chefparade je škola varenia pre začiatočníkov aj pokročilých. Kurzami Vás prevedú hosťujúci šéfkuchári, ktorí sú posadnutí tým, čo varia a robí im radosť, keď sa môžu o svoju radosť s Vami podeliť. Máte tak zaručené, že aj keď ste pokročilejší, vždy sa niečomu novému priučíte. Chefparade však neponúka iba kurzy varenia, môžete si tu usporiadať aj súkromnú oslavu. Na súkromných oslavách v Chefparade môžete napríklad osláviť svoje narodeniny alebo sa len zísť so svojimi priateľmi. Firemné akcie a teambuildingy nemusia byť otravné a nudné. V Chefparade sa nemusíte báť, že by sa Vám nepodarilo stmeliť pracovný kolektív. Dobre sa zabavíte a ešte sa naučíte variť.

V každom ročnom období sa obmieňajú kurzy varenia. Cez leto sa tak môžete tešiť na mnoho zaujímavých kurzov, medzi ktoré patrí napríklad:

Sezónne varenie
Naučte sa využívať sezónne ovocie a zeleninu, ktoré ste si vypestovali na svojej záhradke. Letné mesiace poskytujú tie najšťavnatejšie a najzdravšie suroviny, ktoré môžete použiť na vykúzlenie chutných a predovšetkým zdravých pokrmov. Cez leto nemusíte variť zo všetkého, čo sa dováža z ďalekej cudziny.

Šalátová očista
Každý to určite pozná, keď prídu teplé dni. Mäso a iné ťažšie pokrmy idú stranou a radšej siahnete po ľahkých šalátoch. Na kurze sa môžete naučiť nové netradičné šaláty, ktoré môžu fungovať aj ako prirodzený Detox.

Grilovanie s Capmingaz
K teplým letným dňom patrí obľúbené grilovanie. Naučte sa na kurze pripravovať chutné steaky na grile, lahodné prílohy (huby, syry, zeleninu) a ďalšie špeciality na grile.

Ak neviete, ako stráviť príjemný večer a radi by ste si pripomenuli svoju letnú dovolenku, navštívte stránky www.chefparade.sk