Vychutnajte si Zvodcove tajomstvá!

Vychutnajte si Zvodcove tajomstvá!

Gaelen Foley opäť majstrovsky spojila romantiku s dobrodružstvom... Veľkolepé zavŕšenie jedinečnej série o odvážnych mužoch z klubu Inferno!“, napísal o novinke Zvodcove tajomstvá Fresh Fiction.

V očiach londýnskej aristokracie je klub Inferno škandalóznym spoločenstvom bohatých zhýralcov, holdujúcim všetkým druhom nerestí. V skutočnosti sú to však rytieri tajného rádu, odvážni bojovníci, odhodlaní urobiť všetko pre ochranu kráľa a krajiny.

Keď sa lord Nick Forrester, bývalý tajný agent a vychýrený zvodca, ocitne v škótskom žalári za vážne previnenia voči Rádu, je presvedčený, že už nikdy neuvidí denné svetlo.

Jedného dňa sa však v jeho cele zjaví záhadná dáma a ponúkne mu slobodu výmenou za účasť v nebezpečnej misii.
Lady Virginia Burková, zvodná červenovláska s nezvyčajnou záľubou v detektívnej práci, súrne potrebuje Nickovu pomoc pri vyšetrovaní únosov mladých dievčat.

V skutočnosti však oveľa viac potrebuje nájsť ukradnutý denník svojho otca, ktorý obsahuje všetky prísne strážené tajomstvá Rádu...

Virginia s Nickom sa teda spoločne vydávajú na dobrodružnú cestu, ktorá ich zavedie z Londýna do Paríža a odtiaľ až na ostrov Korfu, no okrem nebezpečenstva spojeného s prenasledovaním zločineckej bandy si musia poradiť aj so vzrastajúcou vzájomnou príťažlivosťou.

Populárna séria o odvážnych mužoch z klubu Inferno vrcholí vzrušujúcim ľúbostným príbehom s originálnou dobrodružnou zápletkou.
Vychutnajte si novinku Zvodcove tajomstvá!

Marcová súťaž!

Súťažná otázka: S ktorým menom sa spája vynájdenie kníhtlače?

Správna odpoveď: Johannes Gensfleisch, zvaný Gutenberg

Knihy získali: Miroslav Kriška z Liptovského Mikuláša, Adriena Cupáková z Nitry, Pavla Blahová z Trnavy, Milan Oravský z Lučenca, Iveta Zvončeková z Martina a Eva Chmelíková z Nemiec.

Srdečne blahoželáme!