Veľtrh vodných športov v Rakúsku - BOOT TULLN

Najväčší a najrozsiahlejší veľtrh lodí a vodných športov v strednej a východnej Európe * od 7. do 10. marca 2019

Veľtrh vodných športov - BOOT TULLN v Rakúsku, pokračuje v písaní svojho úspešného príbehu!

Veľtržné mesto Tulln organizuje túto akciu už 48 rokov.

V roku 2019 veľtrh BOOT TULLN ponúkne ešte viac zábavy a ukážok, bude to jednoducho veľtrh tej najvyššej kvality

Čo čaká návštevníkov v roku 2019?

Pretože sa veľtrh koná na začiatku marca, predstaví sa v Tullne posledné novinky vo vodných športoch a športového potápania v Rakúsku. Asi 380 vystavovateľov z radov najvýznamnejších firiem v odbore, tu predstaví svoje inovatívne produkty a získate tak prehľad o aktuálnych novinkách v tomto segmente.

NOVINKA: Vďaka novej potápačské veži si na veľtrhu BOOT TULLN môžete skúsiť potápanie

V duchu hesla - fascinujúce vodné športy - na rakúskom veľtrhu vodných športov nájdete množstvo rôznych vecí, ako napríklad:
Plachetnice a motorové jachty a člny, lode poháňané ekologicky šetrnými elektromotory, vybavenie pre vodné športy, športové katamarány, kajaky, kanoe, SUP, gumové rafty, pádlovacie dosky (paddleboardy) a ďalšie rekreačné člny. Na veľtrhu tiež nájdete jedinečnú ponuku námornej výbavy. A samozrejme tu nájdete aj všetko pre potápačov, usporiadateľov námorných výprav, prevádzkovateľov plachtárskych škôl a prístavísk, vrátane turistických informácií o najlepších destináciách pre vodné športy.

V hale 10, v samotnom srdci jachtárskeho centra návštevníci nájdu jachty dĺžky 34 - 55 stôp (10,4 - 16,7 m) od renomovaných výrobcov. V Tullne ale svoje produkty predstavia aj nasledujúci výrobcovia menších jácht a plachetníc: Bavaria, Beneteau, B-Yachts, Dehler, Dufour, Elan, Grand Soleil, Hansa, J-Boats, Jeanneau, Maxus, Salona, Seascape, Sunbeam a mnoho ďalších.

Hlavnou témou v hale 3 sú motorové člny, motorové jachty a lode poháňané elektromotormi. nájdete tu nielen menšie lode, ale aj luxusné motorové jachty dĺžky 34 - 45 stôp (10,4 - 13,7 m). Veľtrh vodných športov Boot Tulln je najväčšou akciou svojho druhu v Rakúsku a celej strednej a východnej Európe v oblasti inovatívnych a ekologicky šetrných lodí s elektromotorovým pohonom. Na veľtrhu sa predstavia nasledujúce značky: Absolute, Axopar, Bavaria, Bayliner, Beneteau, Boesch, Chris Craft, Cranchi, Frauscher, Italmar, Jeanneau, Quicksilver, Regal, Sea Ray, Terho, Zar Formenti a mnoho ďalších.

Ceny vstupného:

Dospelí 13,00 Euro
Seniori, študenti a skupiny 11,00 Euro
Deti (6-15 let) 3,00 Euro
Nenechajte si ujsť \"TO NAJLEPŠIE\" zo sveta vodných športov

Veľtrh vodných športov v Rakúsku - BOOT TULLN 2019
7. - 10. marca 2019
Otváracia doba: 10.00 - 18.00 h
Výstavisko Tulln
RAKÚSKO
www.boot-tulln.at

Kontaktné informácie:

Messe Tulln GmbH
3430 Tulln/Austria
Tel: + 43 2272 624 030
Web: www.messe-tulln.at
Mail: messe@tulln.at