Valentínsky víkend môže byť výnimočný v meste aj na horách

Valentínsky víkend môže byť výnimočný v meste aj na horách

Možno patríte medzi tých, ktorí o darčeku na sv. Valentína pre svoju polovičku rozmýšľajú už týždne vopred. A možno ste skôr v skupine tých, čo si povedia, že ide o komerčný sviatok a plánujete ho ignorovať. Keď však sviatok zamilovaných príde, každý sa snaží pre svojho partnera vymyslieť niečo, čím ho poteší, či už ide o darček ako sú kvety, cukrovinky, zamilovaná pohľadnica alebo napríklad nejaký originálny a výnimočný zážitok.

Keďže tento rok sviatok sv. Valentína oslávime cez víkend, spojením darčeka, výnimočného zážitku a víkendového relaxu môže byť niektorý z balíčkov, ktoré si pre svojich hostí pripravili luxusné hotely na Slovensku – bratislavský Grand Hotel River Park a Grand Hotel Kempinski vo Vysokých Tatrách.

Hotel na nábreží Dunaja ponúka dva balíčky – v jednom je spojené ubytovanie s romantickou večerou a v tom druhom s pobytom v spa, kde vás aj vašu polovičku budú hýčkať pri relaxačných procedúrach a masážach. Ako sa ľudovo hovorí, láska ide cez žalúdok a v hotelovej reštaurácii vám šéfkuchár Igor Čehy pripraví kulinárske špeciality ako napríklad teľací filet pošírovaný v portskom. Ako sladkú bodku za 4 - chodovým menu si môžete vychutnať čokoládovú penu s jahodami a na svoju lásku si pripijete ružovým šumivým vínom. Ak ste milovníkmi relaxu, v hoteli pre vás pripravili druhý balíček spojený s dokonalým oddychom v luxusnom spa na 11. poschodí hotela. Hosťom poskytuje jedinečný výhľad na Dunaj a okolitú prírodu a novú energiu môžete načerpáť pri 45 – minútovej masáži, ktorá vás zbaví stresu vďaka sile esenciálnych olejov.

Predĺžený romantický víkend, ktorý si môžete vychutnať aj inokedy počas roka - nielen na sv. Valentína, má v ponuke tatranský Grand Hotel Kempinski. Okrem nádherného výhľadu na Štrbské pleso a tatranské štíty vám poskytne aj luxus ako sú raňajky do postele. Vybrať si môžete aj relaxačné masáže pre dvoch, romantickú večeru v jednej z hotelových vežičiek alebo vstup do privátneho VIP Spa apartmánu na dve hodiny. Výhodou je určite aj to, že tí, čo budú darček zháňať na poslednú chvíľu, môžu využiť online predaj voucherov, ktoré tento hotel ponúka.
 
Ak už sa rozhodnete stráviť sviatok sv. Valentína v meste alebo na horách, prajeme vám, aby bol pre vás výnimočný a nezabudnuteľný!

Viac informácií o balíčkoch sa dozviete tu:
 http://exclusives.lc.com/Grand-Hotel-River-Park-a-Luxury-Collection-Hotel-Bratislava-4313/special-offers
http://www.kempinski.com/sk/strba-strbske-pleso/grand-hotel-high-tatras/special-offers/long-romantic-weekend-sk-SK/