Trojgólová výhra v Žiline

Štvrtý prípravný zápas bol spomienkou na tohtosezónnu baráž, ale s podstatným rozdielom.

Piešťanskí hokejisti dokázali svojho súpera na rozdiel od baráže zdolať na jeho ľade. Prvú tretinu však vyhrali domáci, ktorí strelili zásluhou  Hájnika a Valáška dva góly a vyhrali prvú tretinu 2:0.

Do konca zápasu však strieľali góly už len hostia. V druhej tretine znižoval Učeň a v 34. minúte vyrovnal Macháč a po dvoch tretinách bol stav 2:2.

V poslednej časti pridali Piešťany ešte tri góly, o ktoré sa v rozmedzí piatich minút postarali Jančovič, Koláček a Chylo, ktorý uzavrel skóre na konečných 5:2.

Piešťany si pripísali druhú výhru zo štyroch zápasov a najbližšie sa predstavia u účastníka tretej najvyššej českej súťaže vo Valašskom Meziříčí.