Toto leto bude HOT

Aj v tejto sezóne prináša Mecom chutné novinky s vysokým podielom mäsa nad 80 % a originálnymi receptúrami z GRIL a PREMIUM produktov. Tieto prémiové produkty sú určené nielen náročným spotrebiteľom, ale všetkým, ktorí si radi pochutnajú na kvalitnom mäse. Dokonalá kombinácia kvalitných surovín a korenín, vynikajúca chuť a vôňa a zaujímavé recepty od šéfkuchára Daniela Hrivňáka a foodblogera Michala Hornického budú v tomto lete zárukou vašich grilovacích úspechov.

 
 
Milovníci dobrého jedla vedia, že hot dog nemusí byť len tradičný párok v rožku s horčicou a kečupom, tak ako ho poznáme. Toto jednoduché a skvelé jedlo je možné pripravovať na nespočetné množstvo spôsobov a každý si v ňom nájde tú svoju chuť!
V rôznych častiach sveta sa používajú rôzne druhy párkov, klobások, mäsových výrobkov a údenín, pečiva, omáčok, syrov, zeleniny a ďalších prísad, základný princíp však ostáva takmer rovnaký. Je to obľúbený „street food“ pokrm, ku ktorému nepotrebujete žiadne zbytočné príbory ani taniere. Vychutnať si ho môžete vonku za behu, na pikniku v tráve alebo ním ozvláštniť každú letnú grilovačku u Vás doma.

Gril novinky MECOM

Zaúdená klobása
Aj vy máte na grile radi overenú „klasiku“? V tom prípade oceníte novinku, Klasickú grilovaciu klobásu s jemne zaúdenou príchuťou a vysokým podielom mäsa 85%. 

 

 

Sicílska klobása
Jemná  korenená chuť typická pre gril klobásy s kúskami sekaných sušených paradajok a majoránky. Vyrobené s 85% podielom bravčového mäsa.

 

 

Alpská klobása
Grilovacia klobása s tradičnou chuťou,  bez konzervantov s vysokým obsahom mäsa 88%, je vhodná ako na gril, tak i na prípravu obľúbených receptov do kuchyne.

Poďte spolu s Mecomom hľadať inšpiráciu v netradičných chutiach leta podľa hesla – čo nie je zakázané, je povolené. Zaujímavé recepty od známych slovenských i českých šéfkuchárov a foodblogerov pre najrôznejšie príležitosti nájdete na www.viemecovamchuti.sk
 

Užitočné rady o varení a veľa chutných receptov nájdete na stránke www.viemecovamchuti.sk.

Zapoj sa do súťaže a vyhraj grilovací balíček od MECOMU v hodnote 45€.

Súťažná otázka: Aké grilovacie novinky pripravil Mecom pre spotrebiteľov tento rok?

Správna odpoveď: Zaúdená klobása, Sicílska klobása, Alpská klobása

Grilovací balík posielame Milanovi Novákovi z Levíc

SRDEČNE BLAHOŽELÁME!