Skvelé prázdninové nápady!

Skvelé prázdninové nápady!

Letné prázdniny roka 2014 si konečne našli cestu aj na Slovensko. Je to mega super pocit, keď vám ráno nezvoní budík a žiacka knižka nie je zárukou domáceho väzenia. Len pozor, milí školáci, aby sa z vašich prázdnin nestali bezduché prázdne dni, čo sú príčinou guľatých obezít a spomalených reflexov. Vyskúšajte niektoré zo sady skvelých prázdninových nápadov a zaručujeme Vám, že na tohtoročné letné prázdniny tak skoro nezabudnete!

Svoj denník môžete vyplniť nielen prechádzkami so psom a nákupmi v hypercentrách, ale napríklad aj takým obyčajným behom v parku alebo v odľahlej prírode. Aby ste sa nemohli vyhovárať na horúce poludňajšie slnko, pravdou je, že aj podvečer má svoje čaro. Zahrajte sa na pomocníka v záhrade, priložte ruku k dielu a časom zistíte, že ani poľnohospodári to nemajú na ružiach ustlané. Dámy môžu byť kuchárkami a cukrárkami, chalani zručnými domácimi majstrami, čo sa neboja sekierky, vŕtačky a lopatky.

Existuje aj veľa nenáročných športov, pri ktorých sa dá príjemne zabaviť a, samozrejme, aj odreagovať. Badminton, volejbal, plávanie, alebo aj také dobrodružné roznášanie letákov. Starší sa bez najmenších výčitiek svedomia môžu vrátiť do detských čias a okúsiť, aké je to skákať cez gumu, bicyklovať sa alebo zúčastniť sa sídliskových skrývačiek. Toľko dobrodružstiev počas letných prázdnin 2014!

Tatiana Kovalčinová