Považské derby pre Piešťany

Na tretí zápas sezóny cestovali piešťanskí hokejisti do Považskej Bystrice, kde sa stretli s miestnymi pantermi a začali dobre, keď už v tretej minúte využil presilovku po Jánošovej prihrávke Mišura. Domácim sa však podarilo onedlho vyrovnať, keď pre zmenu využil presilovku Smerčiak. Hostia išli opäť do vedenia vďaka Haringovi a navyše mali možnosť hrať presilovku, v ktorej ale dostali zásluhou Koložváryho vyrovnávajúci gól.
V polovici zápasu sa domáci dostali prvýkrát do vedenia, keď sa presadil Koleda, ale z vedenia sa dlho netešili a už o 18 sekúnd vyrovnával svojim druhým gólom v zápase Haring a upravil stav po druhej tretine na 3:3.
V tretej tretine vrátil Piešťanom vedenie obranca Vrána a ďalší obranca Bokroš už po ôsmich sekundách využil presilovku a poslal hostí do dvojgólového trháku. V poslednej päťminútovke potom pridali ďalšie piešťanské góly Rybárik s Mišurom, ktorí uzavreli skóre stretnutia na konečných 3:7.

Góly: 5. Smerčiak (Lipták, Koložváry), 15. Koložváry (Koleda), 30. Koleda (Bačík) - 3. Mišura (Jánoš), 14. Haring (Peško, Románek), 31. Haring (Peško, Románek), 49. Vrána (Jánoš, Mišura), 52. Bokroš (Vrána, Mišura), 56. Rybárik (Vrána, Bokroš), 57. Mišura

ŠHK 37 Piešťany: Fumač - Kolník, Urban, Trokan, Vrána, Bokroš, Grman, Poláček, Macháč - Pupák, Baran, Vyletelka, Haring, Peško, Románek, Barinka, Mišura, Jánoš, Chylo, Učeň, Rybárik

HK 95 Považská Bystrica: Mišovec - Smerčiak, Lukáč, Cigánik, Beňa, Ftorek, Hošták - Koleda, Lipták, Koložváry, Valach, Stráňovský, Bujdák, Teska, Bačík, Boško, Fujerík

Ostatné výsledky: HK Trebišov - HK Spišská Nová Ves 0:7, HK Dukla Michalovce - HC Prešov 07 4:1, HC Dukla Senica - MHk 32 Liptovský Mikuláš 1:3, HK Púchov - HK Trnava 1:4, HC 46 Bardejov - HC 07 Detva 3:1