PIATKOVÝ VEČER POD TRNAVSKÝMI HRADBAMI BUDE PATRIŤ ŽIVEJ HUDBE

Tohtoročná séria živých koncertov vo vinárni Trnavská viecha odštartuje podujatím Swing pri hradbách. Hudobné večery spojené s degustáciou vína sa začínajú v piatok 7. júna.

Trnavská viecha sa nachádza v priestoroch severovýchodnej veže pôvodných historických hradieb na Michalskej ulici 10. Zákazníci si ju obľúbili nielen pre kvalitnú ponuku lokálnych vín, ale aj vďaka častým podujatiam, ktoré viecha organizuje.

Toto leto chceme priniesť na Michalskú ulicu živé koncerty, v rámci ktorých sa budeme snažiť o prepojenie umenia a vína. Začíname už teraz v júni, a pokračovať chceme každý mesiac až do augusta,“ hovorí Tomáš Mankovický z Trnavskej viechy.

Prvý tohtoročný koncert bude patriť swingovému zoskupeniu Pssst! Hudobný večer s názvom Swing pri hradbách sa začína v piatok 7. júna o 20:00 h. a potrvá do 22:00 h. Návštevníci sa môžu tešiť aj na degustácie lokálnych odrodových vín.

„K dobrej hudbe patrí aj kvalitné víno. Hostia sa môžu tešiť na našu pestrú ponuku lokálnych vín, z ktorej im určite odporúčame modranské biele odrody Tramín červený či Sauvignon blanc, a z červeného vína nesmie chýbať Modrý portugal. Súčasťou degustácie bude aj občerstvenie vo forme tapas,“ dopĺňa Tomáš Mankovický z Trnavskej viechy.

Vstupenky na podujatie je možné zakúpiť na stránke www.trnavskaviecha.sk alebo osobne na mieste.

Zdroj foto: Región Trnava