Nechcete sami pokladať koberec,pvc,parkety ?

Nechcete sami pokladať koberec,pvc,parkety ?

Pokládky podlahovín

Nechcete sami pokladať koberec,pvc,parkety...?Venujeme sa profesionálnemu pokladaniu kobercov,pvc,plávajúcich podláh,linolea,marmolea,kobercových štvorcov,vinylových pásov,schodových pvc krytín resp.kobercov.Tiež realizujeme nátery betónových podkladov oteruvzdornými farbami. Služby poskytujeme za výhodnú cenu a so zárukou.Pracujeme na základe vami zadaných rozmerov,resp.poskytujeme aj zameranie s poskytnutím vzoriek na výber podlahovín.
 
Predaj podlahovín
Ponúkame širokú škálu podlahových krytín ako sú koberce metrážne,kusové,behúne,pvc,vinyl,marmoleum, plávajúce podlahy a to všetko v prevedení bytovom ako aj objektové s výšším stupňom záťaže.Ďalej doplnkový tovar ako garníže,kúpeľńové krytiny,podložky protišmykové a pod kolieskové stoličky,lišty okrajovéa prechodové,lepidlá,rohože aj s možnosťou farebnej potlače a iné.
 
Dovoz zakúpeného tovaru
Zabezpečujeme dovoz zakúpeného tovaru.
 
Úprava rozmerov
Poskytujeme narezanie podlahových krytín podľa Vami zadaných rozmerov zdarma
 
Obšívanie
Obšívame okraje kobercov resp.okraje soklov proti páraniu a pre  lepší vzhľad.

 

NOVINKA: ROHOŽE s reklamnou potlačou plnofarebne, podľa želania zákazníka. Pre reklamné účely, ozdobná funkcia. (stačí foto, obrázok atď.)

40% zľava na všetok sortiment z našej predajne platí len pre čitateľov stránok:
 
( zľavu si uplatníte tým, keď v predajni poviete, že o tejto zľave viete zo stránok www.dennikrelax.skwww.zahorackenovinky.sk)

 

 

LOOP, s.r.o. Hurbanova 542, (vedľa Hasičov), Senica
tel.: 0903 529 680, e-mail: palenikm@post.sk
www.pokladky.sk
www.jutex.sk