Nečakajte na vírivku mesiace. U nás máme vírivky skladom

Túžite po vlastnej vírivke v interiéri či na záhrade, ktorú si užijete krátko po objednaní? Jacuzzi vám poskytne nevyčerpateľný zdroj pohody bez čakania.

Kvalitné vírivky sú vhodné na celoročné užívanie a to vďaka tepelnej izolácii a úspornej prevádzke. Benefity v podobe masáže pohybového aparátu, úľavy od stresu, bolesti kĺbov a svalov, posilnenia srdca či podpory prirodzených detoxikačných mechanizmov vášho tela si môžete s pôžitkom užívať v zime i v lete.

Nadobudli ste pocit, že v tomto období sú na niektoré produkty dlhé čakacie doby a ceny privysoké? Máme pre vás skvelú správu – pri vírivkách to neplatí. Hydromasážne vane od svetoznámych výrobcov Jacuzzi či USSPA máme skladom. Čím sú výnimočné?

Vírivky značky Jacuzzi

Jacuzzi je vo svete víriviek legenda. Spoločnosť s viac ako 100-ročnou tradíciou je vynálezcom víriviek a neustále ich zdokonaľuje. Vo svojom portfóliu má viac ako 250 svetových patentov, v čom nemá konkurenciu.

Jacuzzi je nemožné výstižne charakterizovať niekoľkými vetami. Avšak pokúsime sa o to – vírivky tejto spoločnosti sú zhotovené z kvalitných materiálov, disponujú prepracovaným systémom hydromasáže a sú jednotkou vo využití inovatívnych technológií. Okrem toho sa v nich snúbi najvyššia kvalita s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Určite vás zaujme informácia, že jacuzzi sú energeticky úspornejšie, ako to definuje CEC, teda Kalifornská energetická komisia. Je to, napríklad vďaka špeciálnej izolácii, úspornému ponornému ohrevu vody, krytu z hustej peny či ovládaciemu panelu. Môžete si želať viac?

Môžete. Jacuzzi sú totiž aj o revolučnom dizajne. Vstavané vonkajšie rohové svetlá, vnútorné osvetlenie, moderný tvar s dávkou elegancie či podsvietené vodopády… To je len malá ochutnávka z ponuky víriviek tejto renomovanej značky.

Určite vás poteší informácia, že vírivky firmy Jacuzzi si môžete po objednaní, inštalácii, sprevádzkovaní a zaškolení na obsluhu užívať už v priebehu krátkeho obdobia, pretože viaceré sú skladom.

Vírivky USSPA

Vírivky USSPA charakterizuje kvalita a luxus. Existuje niekoľko vecí, ktoré ich odlišujú od konkurencie. Okrem hydromasáže a atraktívneho dizajnu oslovia niekoľkými jedinečnými doplnkami.

Na prvý pohľad zaujme bezúdržbový kabinet z prírodného dreva. Je ekologicky upravený, čím sa predlžuje jeho životnosť. Vyberať si môžete z kombinácií dreva a nerezu, minimalistického alebo štandardného prevedenia z palubky.

Ďalšou vychytávkou víriviek USSPA sú zdviháky termokrytov. Termokryt chráni vírivku pred nečistotami, ale aj stratami tepla a vlhkosti. Manipuláciu s ním uľahčuje mechanický, alebo COVERLIFT zdvihák termokrytu.

Tu však prednosti víriviek tejto značky nekončia. Zamilujete si vodotrysky s farebným podsvietením a plynulou reguláciou. HAND JET je ručná rotačná tryska umožňujúca individuálnu masáž. Stereo systém zabudovaný priamo v spa znásobí pôžitok pri pobyte vo vírivke – pustite si obľúbenú hudbu a oddychujte. Určite vás zaujme aj funkcia umožňujúca sledovanie vonkajšej teploty a teploty vody vo vírivke. Čerešničkou na torte je vonkajšie osvetlenie, možnosť doobjednať si drevený vešiak či stolík.

Swim spa: celoročný bazén s protiprúdom

Swim spa je celoročný bazén s regulovateľným protiprúdom poskytujúci skvelé možnosti na plávanie i masáž. Ako je to možné? Do bazéna vstúpite po schodoch. Nejde však o obyčajné schody, pretože majú osadené hydromasážne trysky poskytujúce základnú hydromasáž. Navyše sú skonštruované tak, aby umožňovali pohodlný odpočinok v sede či ľahu.