Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky a.s. patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku, ich história sa píše od r. 1712. Ležia v horskej doline, pod úbočím Choča na rozhraní Oravy a Liptova, 14 km od Ružomberka. Patria medzi menšie kúpele rodinného typu, kde je o všetkých členov rodiny prvotriedne postarané, či už ide o deti, dospelých alebo seniorov. Termálna voda s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby a choroby z povolania. Zvlášť je vhodná na prevenciu a liečbu osteoporózy (rednutie kostí). Klienti sa môžu ubytovať v rôznych kategóriách od apartmánov v kúpeľnom hoteli Choč*** až po Dependance**. Tiež majú k dispozícii širokú ponuku kúpeľných pobytov, ktoré sa od seba líšia zameraním (pre seniorov, na liečbu pohybového ústrojenstva, prevencia osteoporózy...) a počtom liečebných procedúr.


V rámci zvyšovania spokojnosti klientov sa kúpele snažia neustále zlepšovať kvalitu poskytovaných služieb. S týmto zámerom bol v roku 2008 vybudovaný nový AQUA – VITAL Park, ktorého súčasťou sú vonkajšie bazény, rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C, vonkajší sedací relaxačný bazén s minerálnou vodou s teplotou 36 °C – 38 °C, vnútorný termálny minerálny bazén s teplotou vody 32 °C – 35 °C, vitálny svet (rímsky parný kúpeľ, fínska sauna, mentolová sauna, kneippov kúpeľ, tepidárium, masážne trysky a sprchy) a Snack Bar.


Záujemcovia o liečebné procedúry môžu vyskúšať liečivé účinky minerálnej vody. K dispozícii je široká ponuka minerálnych kúpeľov (aromatický, bylinný, rašelinový, solfatánový ...), masáží (klasická, reflexná, masáž lávovými kameňmi, medová, podvodná...), teploliečba (parafín, rašelina), svetloliečba (sanoterm, solux, horské slnko, bioptron...) a množstvo ďalších procedúr, ktoré si klienti môžu objednať aj individuálne bez toho, aby tu absolvovali pobyt.


KÚPELE LÚČKY sú kúpele pre celú rodinu. O všetkých členov rodiny tu bude prvotriedne postarané, či už Vám je 7 alebo 70, či ste muž alebo žena, pre každého urobia kúpele maximum, aby sa tu cítil príjemne a chcel sa na toto miesto opäť vrátiť.
 

Kontakt

KÚPELE LÚČKY a.s.
034 82 Lúčky, okres Ružomberok
Slovakia


Recepcia
tel.č.: 00421 44 43 75 111
email: recepcia@kupele-lucky.sk

IČO: 31633218
DIČ: 2020431061
IČ DPH: SK2020431061

Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sa, vložka č. 412/L

www.kupele-lucky.sk