Finále sa nekončí, Piešťany vybojovali šiesty zápas

Piešťanci po museli dnes v Bardejove vyhrať, aby sa ešte mohli uchádzať o víťazstvo v prvej lige, čo sa im nakoniec aj podarilo.

Po bezgólovej prvej tretine strelili na začiatku tej druhej dva góly zásluhou Jánoša a Pupáka, ktorí upokojili piešťanskú stranu. V tretej časti síce dokázal Sabol znížiť na 1:2, osem minút pred koncom ale Jánoš svojim druhým gólom opäť prinavrátil Piešťanom dvojgólové vedenie. Najskúsenejší hosťujúci hráč sa však necelé dve minúty pred koncom nechal vylúčiť a Bardejov pri hre bez brankára znížil na rozdiel jediného gólu. V zostávajúcom čase už ale domáci vyrovnať nedokázali a séria sa presúva opäť do Piešťan.

HC 46 Bardejov - ŠHK 37 Piešťany 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Góly: 44:49 Sabol (Baláž, Takáč), 58:26 Gmitter (Sabol) - 22:49 Jánoš (Ďuriš), 25:56 Pupák (Mertel, Ručkay), 52:15 Jánoš (Lisoň, Ďuriš)

Šiesty finálový duel sa hrá v utorok 13.3.2011 o 18:00.