BKM Piešťany – BKM Junior UKF Nitra 57:51 (41:41, 31:25, 16:13)

¼: 16:13, 15:12, 10:16, 16:10

Zákl. zost.: Rybáriková 4, Žáková 24, Stanková 11, Varhaníková 2, Valentová 8

Striedali: Strečanská 0, Potroková 6, Tarabová 0, Rondošová 2

V sobotu tesná výhra Piešťan

Pred zápasom sa družstvo domácich rozlúčilo s dlhoročnou oporou Ľubicou Matúšovou, ktorá po 13 sezónach v Piešťanoch ukončila hráčsku kariéru. K darčekom od klubu a spoluhráčok sa pridal aj potlesk divákov.
Do zápasu lepšie vstúpili hostky a naznačili, že nebudú odovzdaným súperom. Do polčasu si domáce vypracovali mierny náskok, ale na začiatku druhého polčasu hostky zdvihli hlavu a viedli o 4 body. Domáce odpovedali a do záverečnej štvrtiny sa išlo za stavu 41:41. V záverečnej štvrtine mali mierne navrch domáce hráčky a zapísali si do tabuľky dôležité víťazstvo.

BK Junior UKF Nitra - BKM Piešťany 56:85 (50:59, 36:38, 20:18)

¼: 20:18, 16:20, 14:21, 6:26

Zákl. zost.: Rybáriková 18, Žáková 20, Horváthová 22, Stanková 14, Varhaníková 4

Striedali: Strečanská 0, Valentová 4, Tarabová 3, Potroková 0

V nedeľu napokon jasná výhra Piešťan

Rovnako ako v sobotu bol zápas dlho vyrovnaný, družstvá sa striedali vo vedení. K rozhodujúcemu zlomu prišlo až v 26. minúte, keď hostky stav 44:46 zlepšili do konca štvrtiny na 50:59. V poslednej štvrtine potom hostky excelovali, dovolili domácim streliť len tri koše a zostávajú v súťaži bez prehry.