Ako si doma vytvoriť čarovnú vianočnú náladu?

Ako si doma vytvoriť čarovnú vianočnú náladu?

Vianočná atmosféra nie je len o darčekoch pod stromčekom či vôňach sviatočných jedál. Je o magickom okamihu, kedy sa stretne celá rodina, a naše domovy sa premenia na miesto plné tepla a kúzla. Vytvoriť tú správnu vianočnú atmosféru môže byť jednoduché - stačí mať správne dekorácie, ktoré dodajú Vašim priestorom to pravé vianočné čaro. A to aktuálne nájdete v širokej ponuke dekorácií od KiK.


Symboly Vianoc

Začnime s ikonami Vianoc – drevenou LED hviezdou či stromčekom, ktoré nie sú len bežnou dekoráciou. Tieto originálne ozdoby slúžia aj ako tlmené osvetlenie, ktoré sa môže stať centrom Vášho vianočného stola, alebo nájdu svoje miesto v ktorejkoľvek inej miestnosti. Symbolom a tradíciou každých Vianoc je tiež adventný veniec. Dnes už však neplatí, že musí byť len okrúhly, trendom sú aj podlhovasté tvary. V KiK nájdete napríklad stojan na čajové sviečky, ktorý môžete využiť práve na vytvorenie originálnej alternatívy adventného venca.

Hravé a veselé

Aké by to boli Vianoce bez vianočných škriatkov? Títo malí kamaráti prinášajú do Vašich domovov radosť a pohodu. Či už sú na poličke, v knižnici, alebo dokonca pri vianočnom stromčeku, škriatkovia sú zárukou vianočnej nálady. Nájdete ich v červenej a šedej farbe, a tak sa dajú ľahko zladiť k Vašej výzdobe. V KiK nájdete tiež umelé šišky, snehové guľôčky či hviezdy. Tie môžete použiť na vyzdobenie stromčeka, adventného venca, alebo len voľne porozkladať na stôl, podľa Vášho vkusu. Výhodou je, že tento typ ozdôb nikdy nevyjde z módy, a tak ich môžete využívať aj ďalšie roky.