13, kolo - PFK - Gabcikovo

PFK Piešťany - TJ Gabčíkovo    2 : 0    ( 1 : 0 )

Domáci, ako v každom zápase začali útočne a už v 6. min. strieľal z výhodnej pozície Moravčík vysoko nad. V 14. min. trestný kop Koprdu len o vlások minul bránku. V 18. min. gól Šima ešte pre ofsajd neplatil, no už o minútu po centri Bretschneidera sa dostala lopta ku Mehdi-Karimovi a ten nádherným volejom do šibenice strelil vedúci gól - 1:0. Tlak domácich naďalej pokračoval a v 22. min. strieľal Šimo nad. O ďalšie dve minúty vnikol do 16tky a po faule na neho kopali domáci pokutový kop. K tomu sa postavil Moravčík, Fotko však jeho slabú strelu poľahky kryl. V 35. min. bol vylúčený hosťujúci T. Nagy za kopnutie
bez lopty. Už o minútu to nepotrestal Charizopulos, keď sám pred brankárom, tiesnený obráncom na hrane faulu, netrafil bránku. Útočne snahy hostí končili na dobre organizovanej obrane domácich. V úvode II. polčasu mali veľkú šancu, Csicsay, však prehodil nielen Hodulíka , ale aj bránku. V 52. min. po chybe Bolegu vysunul Koprda Charizopulosa a jeho center bez problémov poslal Šimo do odkrytej brány - 2:0. Odvtedy úroveň hry upadla, viac sa bojovalo o loptu, ako hral pekný futbal. V 60. min. strieľal z otočky hosťujúci Csicsay, Hodulík s námahou vyrazil. V závere mali domáci niekoľko výborných príležitostí. Najskôr Charizopulos sám pred brankárom prestrelil, potom brankár kryl Kučerov trestný kop a nakoniec zoči-voči Fotkovi netrafil bránu Vyskoč. Pred 250 divákmi rozhodoval Fehér.

Góly : 19. min. Mehdi-Karim, 52. min. Šimo

ŽK :   55. min. Moravčík (PFK), 55. min. Méry (Gabčíkovo)
ČK :   35.min. T. Nagy