Pripravte klientovi dokonalý oddych a zážitok

Ste majiteľom hotela, penziónu, chaty či iného zariadenia poskytujúceho ubytovacie služby? Viete ako dosiahnuť čo najväčšiu spokojnosť vašich klientov? Každý skúsený hoteliér dobre vie, že meradlom pozitívnych dojmov nie je len čistota, zariadenie interiéru či dobrá reštaurácia, ale aj pohodlné postele, zdravotne nezávadné matrace a príjemná hotelová bielizeň. Práve pohodlie prenajímanej izby je jedným z hlavných kritérií, ktoré rozhoduje o tom, ako bude klient hodnotiť vaše zariadenie. Dôležité je urobiť prvý dojem, hosťa prekvapiť a pripraviť mu taký nocľah, ktorý bude pre neho nielen synonymom oddychu, ale i určitým zážitkom. Je potrebné myslieť na to, že hosť prichádza do hotela predovšetkým načerpať nové sily tak, aby mohol na druhý deň plnohodnotne fungovať. Preto mu nezabudnite zabezpečiť čo najväčší komfort – samozrejme, v rámci úrovne daného zariadenia. Ak si klient vyberie ubytovanie nižšieho štandardu, nemôže očakávať úroveň niekoľkohviezdičkového hotela. A to platí, samozrejme, aj naopak.

Zárukou je špičková kvalita

Keď si to všetko rozmeníme na drobné a berieme do úvahy ubytovanie štandardnej, prípadne vyššej kvality, musia sa majitelia hotelov zamerať na viaceré podstatné detaily. Okrem čistoty izby by mali dbať na to, aby vybrali vhodný hotelový textil. Je ideálne, aby spĺňal niekoľko kritérií. Základom je výroba z kvalitných materiálov. A to spoločnosť Horeca textil ponúka už desať rokov. Výrobky sú šité priamo v šijacej dielni, čiže prechádzajú neustálou kontrolou. Takže v tomto prípade oceníte okrem iného aj to, že do rúk dostanete bezchybný produkt. A aké textílie sú pre vaše zariadenie najideálnejšie? Jemné hotelové obliečky uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. Zárukou je výroba z čistej bavlny, čiže ide o rýdzo prírodný výrobok, ktorý má antialergické vlastnosti. Práve bavlna je nazývaná biele zlato vďaka širokému spektru neoceniteľných prvkov, ktoré poznali už naši predkovia. Bavlnené priadze sú jemné na dotyk, zabezpečujú dostatočný komfort a pohodlie. Hotelové obliečky od Horeca textil sa napriek častému používaniu prakticky nekrčia, nemenia tvar a ani fazónu. Stačí jednoducho zadať rozmer či farbu a daný produkt máte do niekoľkých hodín u vás doma. Ak preferujete ešte vyšší štandard, odporúčame hotelové zmesové obliečky. Tie
oceňujú klienti nielen na Slovensku, ale i v Českej republike či Poľsku. U týchto je špecifikom, že sú vyrábané z kvalitných česaných priadzí, do ktorých sa pridávajú polyesterové vlákna. Práve tento druh hotelového textilu je veľmi obľúbeným v špičkových hoteloch v západnej Európe. Zmesové obliečky vyhľadávajú aj tí najnáročnejší zákazníci najmä vďaka rýchlemu sušeniu, jemnosti, dlhej životnosti a tým pádom aj nízkym nákladom na ich údržbu.
Aby si u vás klient ešte viac vychutnal kvalitný spánok, ponúkame taktiež paplóny a vankúše. Sú mimoriadne obľúbené vďaka hrejivosti, priedušnosti a antialergickým vlastnostiam. I v tomto prípade platí to, čo u predošlých výrobkov. Kvalitný materiál zabezpečí dlhú životnosť. K tomu všetkému odporúčame taktiež , plachty, uteráky, osušky, textil pre wellness a ďalšie doplnky, ktoré vaše očakávania rozhodne naplnia.

Ako môžete vidieť, hotelový textil patrí k mimoriadne dôležitým súčastiam hotelového biznisu. Aj vďaka nemu si môžete vybudovať dobré meno svojho zariadenia a pozitívne hodnotenia od klientov. Všetko máte v rukách jedine vy. Dôležité je vybrať si ten správny produkt, ktorý uspokojí vašich klientov a šetrí i váš podnikateľský rozpočet.

Spoločnosť HORECA textil pôsobí na trhu už desať rokov. Výhodou je rýchly online nákup hotelového, reštauračného textilu, nábytku, doplnkov a ďalších produktov dynamicky a za bezkonkurenčné ceny.

 

Autor fotografie:www.pixabay.com