Kráľovské posedenie pre celú rodinu

Jednou z dominánt každého bytu či domu je sedacia súprava. Nielenže býva často najvýraznejším prvkom v obývacej izbe, ale je aj spoločenským centrom domácnosti. Keď sa po dlhom dni v práci a v škole všetci stretnú doma, určite si radi chvíľu oddýchnu na pohodlnej sedacej súprave. Na výber sú rôzne tvary, čalúnenia a dnes už tiež mnoho vychytávok v podobe podhlavníkov či lakťových opierok, vďaka ktorým bude posedenie na pohovke doslova kráľovské.
Pri výbere sedacej súpravy je dobré zohľadniť mnoho aspektov. Jedným z najdôležitejších sú priestorové možnosti miestnosti, podľa ktorých môžeme vybrať veľkosť aj kompozíciu súpravy. Sedačky do písmena L alebo U sú ideálnou voľbou do priestranných izieb a taktiež pre početné rodiny. Pokiaľ musíte šetriť každým centimetrom, zvoľte skôr menšiu lineárnu či rohovú súpravu do písmena L.
Snáď každý rodič vie, že s deťmi musí pohovka spĺňať aj ďalšie parametre. Aby bola odolná voči menším nehodám s rozliatymi nápojmi, alebo kreatívnej detskej rúčke, je dobré zvoliť odolné čalúnenie, a tiež použiť špeciálne ošetrenie látky, ktoré pomôže zvýšiť jej životnosť. Pri akomkoľvek prostriedku vždy čítajte inštrukcie na obale, aby nedošlo k poškodeniu samotnej látky. Môžete tiež využiť služby impregnácie čalúneného nábytku, ktorú po novom ponúka spoločnosť ASKO - NÁBYTOK.
Milou povinnosťou býva aj výber samotného dizajnu a odtieňa poťahovej látky. Farebné sedacie súpravy môžu izbe dodať atmosféru života, energie a originality. V prípade výrazných odtieňov však dbajte na to, že pri ďalšom vybavení, maľbe i dekoráciách by mali byť tóny skôr tlmené a menej výrazné. U neutrálneho odtieňa poťahovej látky si môžete dovoliť vložiť svoju kreatívnu dušu do výberu farebných doplnkov, textílií a pod.
V rámci plánovaných sedacích súprav v ASKO – NÁBYTOK si u niektorých modelov môžete vybrať rôzne vysúvacie podhlavníky, nastaviteľné lakťové opierky či nožnú opierku poháňanú elektromotorom, ktoré vám zaistia maximálne pohodlie. Príjemným bonusom je aj možnosť rozloženia na lôžko alebo úložný priestor vo vnútri súpravy. Nechajte si s výberom poradiť od odborníkov v predajniach ASKO - NÁBYTOK. Radi vám vysvetlia benefity konkrétnych typov a pomôžu s plánovaním vašej vysnívanej sedacej súpravy.
Sedacia súprava Omaha
Rohová sedacia súprava Omaha s variabilným výberom sedenia je ideálnym miestom na relaxáciu pre celú rodinu. Pohovka má konštrukciu z dubového masívu a je vyrobená z vysoko kvalitnej studenej peny a vlnitých pružín, vďaka čomu si môžete dopriať komfortné sedenie. Pre vaše maximálne pohodlie  model Omaha obsahuje aj praktické podhlavníky. Kovové nohy umožnia ľahké upratovanie pod sedacou súpravou aj v jej okolí.
Kráľovské posedenie pre celú rodinu

Zdroj: www.asko.sk.