Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Farebné posolstvo nového roka

Pantone Color Institute každoročne uvádza farebné trendy, ktoré vládnu počas celého nasledujúceho roka. Pre rok 2021 sa však vyvolenými stali dve krásky, a to Ultimate Gray a Illuminating. Prepojenie šedo - žltej kombinácie dodá vášmu domovu silu a energiu. Viete ako ich správne využiť v interiéri? Poradíme vám.

Vytvoriť si útulný priestor chce dávku predstavivosti a kreatívnu dušu. V prepojení s aktuálnymi trendami dokážete svoj domov premeniť na oázu pokoja, kde sa budete cítiť harmonicky a zároveň bezpečne.

Ultimate Gray

Ako sa hovorí, úspech je stavaný na základoch, a také sú aj odtiene šedej farby, ktoré majú svoje patričné miesto vo svete interiérového dizajnu. Ultimate gray predstavuje pocit istoty, ktorá je podstatou každého domova. Nájdete v nej stálosť, vyrovnanosť a odolnosť, ktoré vytvoria bublinu ochrany, z ktorej sa vám nebude chcieť odísť ani len do práce.

Illuminating

Odtiene žltej farby predstavujú bezhraničnú dávku energie. V spojení so šedou tvoria silnú súhru vyvolávajúcu pocity šťastia, sily a odvahy, ktoré váš domov povýšia na inú úroveň. Kto by nechcel každý deň vstávať do pozitívneho rána?

Farebné posolstvo nového roka

Svetlo domova

Zemité farby nábytku sú nikdy nekončiaca klasika pre ľudí, ktorí majú radi jednoduché čisté línie a nádych prírody. Ak chcete kráčať s tohtoročným trendom, šedé nábytky viete jednoducho doladiť žltými doplnkami. Kúpiť si do interiéru výrazné kúsky, ktoré budete využívať každý deň, chce dávku odvahy, tento rok však máte v žltej zelenú. Prineste do svojho domova slnko, ktoré rozžiari váš interiér. Stačí si už len vybrať svoju novú lásku, ktorá sa stane stálou súčasťou vášho domova.

 Farebné posolstvo nového roka


                             Pohovka, 359,90 €, www.asko.sk       

Výber správnych doplnkov dokáže váš milovaný priestor vyladiť do dokonalosti. Princíp je jednoduchý – ak máte v miestnosti výraznejší kúsok, zvoľte prírodnejšie prvky. Naopak, ak máte posteľ či sedačku v šedej farbe, nebojte sa experimentovať s detailmi v žltej farbe, ktoré vášmu interiéru dodajú život a pozitívnu energiu. Výsledný efekt závisí od vašich preferencií a vkusu, podstatné je však zariadiť si bývanie tak, aby ste sa v ňom cítili príjemne.
Farebné posolstvo nového rokaFarebné posolstvo nového roka

KiK, Flísová deka, 2,99 €                  KiK, Dekoračné zrkadlo, info o cene v predajni


Viac inšpirácie nájdete na www.asko.sk a www.kik-textilien.sk .