Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Prečo si vybrať GstarCAD pred AutoCADom?

CAD programy patria v súčasnosti medzi základ na vytvorenie projektov v rámci technického kreslenia. Umožňujú tvoriť technické výkresy vysokej kvality vhodné pre široké spektrum projektov. Pri využívaní takýchto programov môžete siahnuť aj po rôznych alternatívach – čo sa týka ceny, kvality, ale aj spôsobu ovládania. Prečo sa však oplatí namiesto AutoCADu investovať radšej do GstarCAD?

Výhody GstarCAD pre bežné používanie

CAD programy sa tešia obrovskej popularite v rôznych sférach, pretože uľahčujú riešenie rôznych projektov. Umožňujú veľmi precízne kreslenie prostredníctvom variabilných nástrojov priamo prostredníctvom vášho počítača. Využívanie týchto programov nie je náročné, nakoľko je potrebné sa naučiť len základné využitie nástrojov, ktoré sa dá uplatniť na každý projekt, ktorý budete realizovať.

Medzi základné programy na technické kreslenie patrí AutoCAD LT, ktorý je dlhodobo využívaný na tvorbu projektov v rôznych profesijných oblastiach. Má množstvo pozitívnych vlastností a poskytuje variabilné pracovné prostredie. Avšak s rozvojom technického sveta sa rozvinulo aj množstvo programov na technické kreslenie. Niektoré nové alternatívy programov sú pritom rovnako kvalitné a dokážete ich získať v omnoho výhodnejšej cene.

Program na technické kreslenie GstarCAD patrí medzi bezpečné a overené voľby. Ide o program poskytujúci širokú variabilitu vysoko efektívnych nástrojov na produkciu vysokokvalitných technických výkresov. Kreslenie je možné realizovať práve na základe veľmi príjemného pracovného prostredia s prehľadne umiestnenými nástrojmi. Používateľ sa pri kreslení v tomto programe môže pohybovať v 2D aj v 3D rovine – môže si teda vybrať, či bude využívať 2D CAD alebo 3D CAD prostredie.

 GstarCAD poskytuje používateľov mnoho inovácií v podobe nových aktualizácií – tie však nie sú povinné a tak si sám používateľ môže rozhodnúť, či si program aktualizuje. Prehľadný archív programu umožňuje zobrazovať staršie návrhy na základe dátumovej produkcie a protokolov. Môžete sa tak kedykoľvek vrátiť k vašim prácam a využiť ich. Tiež je možné udeliť prístup ku konkrétnemu projektu aj ďalšej osobe, na základe čoho sa dá jednoducho upravovať prostredníctvom viacerých prístupov.

Aj keď užívateľské pracovné prostredie umožňuje pracovať na základe naučených povelov aj mierne intuitívne, zrejme vám to nepôjde hneď od začiatku od ruky. V tomto smere vám však vo veľkom pomôžu tutoriály od výrobcu, prípadne videá na Youtube. GstarCAD tiež pre svojich zákazníkov prináša technickú podporu v online verzii, pre riešenie vašich problémov. Kontaktovať ju môžete prostredníctvom chatu a dokonca je možné využiť aj službu vzdialeného ovládania. Výhodu majú používatelia, ktorí sa primárne učili pracovať v programe AutoCAD, keďže prostredie je veľmi podobné.

Ako zistiť, či je program vhodný aj pre mňa?

Ak chcete zistiť, či by ste vedeli v programe GstarCAD pracovať – máme tu pre vás riešenie! Táto spoločnosť totiž zákazníkom umožňuje získať  2D CAD program alebo 3D verziu prostredníctvom skúšobnej mesačnej verzie. Počas tohto mesiaca môžete program bezplatne využívať a získať tak prehľad o jeho funkciách a spôsobe ako funguje.
Po mesačnej skúšobnej lehote si môžete vybrať, či si program zakúpite formou trvalej licencie alebo siahnete po inom programe. Výhodou v rámci GstarCAD sú dostupné ceny, pričom máte možnosť využívať aj rôzne zľavy, ktoré pre svojich používateľov poskytuje. GstarCAD teda predstavuje prepracovaný a vysokokvalitný program, ktorý vám umožní ušetriť váš  čas aj financie.