Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Zaujímavé tipy ako si urobiť radosť cez vlastné auto

Aj pri starostlivosti o vlastné auto si môžete urobiť radosť a môže to byť vítaný druh relaxu. Samozrejme, nehovoríme len o bežnej údržbe ako napríklad čistenie auta či vysávanie interiéru. Môžete sa potešiť rôznymi doplnkami či menšími investíciami, zameranými či už na zlepšenie výkonu auta alebo na skrášlenie po estetickej stránke. Často sú to aj malé detaily, ktoré však človeku môžu priniesť veľkú radosť.

Zlepšenia ovzdušia v aute

Klimatizácia nie je liek na všetko. Ak si počas leta sadnete do vyhriateho vozidla, tak vám v prvých minútach nepomôže ani tá najdokonalejšia klimatizácia, pretože interiér bude od slnka doslova rozpálený. V tej chvíli si potrebujete vyvetrať. Ak však nechcete v aute trpieť prievanom a túžite po naozaj čerstvom vzduchu, potrebujete deflektory, ktoré sú na toto určené. Okrem obmedzenia prievanu znižujú hluk pri otvorených oknách, zaručia lepšiu cirkuláciu vzduchu a viaceré ponúkajú aj UV filter. Nejde o žiadnu extra vysokú investíciu, avšak deflektory sú niečo, čo si ľahko sami nainštalujete a čo vám urobí radosť tým, že vďaka tomu zažijete komfortnejšiu jazdu autom.

Puklice aj o estetike

Auto je aj určitou imidžovou záležitosťou, to si nebudeme klamať. Ak si teda chcete urobiť radosť, zrejme sa budete snažiť čo najvýraznejšie skrášliť váš automobil. Jedným z riešení sú štýlové lúčové puklice, ktoré majú mimoriadne moderný a príťažlivý dizajn. Samozrejme, pri pukliciach by ste nemali pozerať len na estetickú, ale predovšetkým na úžitkovú stránku. Ak však splnia svoj účel, prečo sa nepotešiť ich štýlovým dizajnom?

Dajte priestor svojim predstavám

Pokiaľ ste teda vždy túžili skrášliť svoje auto a radi sa mu vo voľnom čase venujete, môžete si pozrieť napríklad nové deflektory či puklice. Ani jedno z toho vás nebude stáť extrémne veľa peňazí, no môže vám to priniesť radosť a ešte väčší pôžitok z vlastného auta. Čiže je to spojenie príjemného s užitočným.


Zdroj obrázka:
REDPIXEL.PL / Shutterstock.com