Najlepší autobazár na Slovensku je v Poprade

Rekordných 28 727 ľudí sa tento rok zapojilo do tradičnej motoristickej ankety Autobazár roka 2021. Z 1064 autobazárov a predajcov nových vozidiel vybrali tých najlepších v každom kraji.

Hlasujúci zákazníci hodnotili ponuku áut, kvalitu poskytovaných služieb, ako aj celkovú komunikáciu autobazárov a predajcov. Hodnotenia, ktoré návštevníci odovzdali, rozhodli o víťazoch jednotlivých krajov, ako aj o absolútnych víťazoch celej ankety. Premiérovo získal titul najlepšieho autobazáru na Slovensku za rok 2021 autobazár ActiveAuto z Popradu. Najlepším autorizovaným predajcom sa stal EUROMOTOR PLUS z Banskej Bystrice.

„Našim cieľom je pomôcť ľuďom pri výbere správneho autobazáru či autorizovaného predajcu automobilov, kde im následne poradia pri výbere správneho auta. Kúpa auta patrí medzi jednu z najväčších investícií v živote. Spätná väzba vo forme hlasovania v ankete vie reálne zhodnotiť kvalitu a profesionalitu poskytovaných služieb, čo môže zároveň pomôcť aj samotným predajcom,“ vysvetľuje Lukáš Hladík, Head of Brand Marketing Autobazar.EU.

7. ročník populárnej celoslovenskej ankety Autobazár roka 2021 organizoval najväčší inzertný portál s automobilmi Autobazar.EU, v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.sk. Hlasovanie prebiehalo od 27.septembra 2021 do 14.januára 2022. Hodnotiť mohli motoristickí zákazníci prostredníctvom formulára priamo na stránke Autobazár roka. Pričom jednotlivo mohli udeliť body za kategórie – veľkosť ponuky, komunikáciu, proces kúpy auta alebo doplnkové služby.

Najlepšie autobazáre a predajcovia nových áut v jednotlivých krajoch:

ABSOLÚTNI VÍŤAZI

Autobazár: ActiveAuto Poprad
Autorizovaný predajca: EUROMOTOR PLUS
BRATISLAVSKÝ KRAJ

Autobazár: AUTO PDK
Autorizovaný predajca: Autopolis a.s.


KOŠICKÝ KRAJ
Autobazár: Auto Spiš, Spišská Nová Ves
Autorizovaný predajca: AUTO GABRIEL s.r.o. - Das WeltAuto

PREŠOVSKÝ KRAJ
Autobazár: AutoPO Prešov, s.r.o.
Autorizovaný predajca: PK AUTO Prešov a Poprad

ŽILINSKÝ KRAJ
Autobazár: B&B Car, s.r.o.
Autorizovaný predajca: Auto Becchi, s.r.o.

TRNAVSKÝ KRAJ
Autobazár: AUTOBAZÁR 1
Autorizovaný predajca: BEGAM spol. s r. o. - HYUNDAI a MITSUBISHI

NITRIANSKY KRAJ
Autobazár: JTAuto, Nové Zámky
Autorizovaný predajca: AUTOŠTÝL, a.s.

TRENČIANSKY KRAJ
Autobazár: AUTOGRÁČ, Bánovce nad Bebravou
Autorizovaný predajca: ARAVER Trenčín - Opatová, autorizovaný predaj Audi

BANSKOBYSTRICKÝ KRAJ
Autobazár: ZSOLTI CARS EXCLUSIVE s.r.o.
Autorizovaný predajca: Portas, spol. s r.o.

Online portál Autobazar.EU je líder v segmente auto-moto inzertných portálov na Slovensku, ktorý sa špecializuje na online auto-moto kúpu a predaj.  Jeho služby využívajú súkromní inzerenti, autobazáre a predajcovia nových vozidiel. V súčasnosti ponúk takmer 1 milión inzerátov osobných, úžitkových, terénnych, nákladných vozidiel, motoriek, návesov, skútrov, lodí, ako aj náhradných dielov. Portál ponúka aj vlastné fórum, kde motoristi zdieľajú svoje skúsenosti alebo sa môžu spýtať na veci, ktoré ich zaujímajú. Súčasťou webu je aj magazín, zoznam autobazárov a ich celej ponuky, ako aj možnosť prečítať si testy jednotlivých modelov, o ktoré má kupujúci záujem.