Inovatívne systémy v aute: čo všetko dnes poskytujú?

Dnešná doba, sa viac ako kedykoľvek predtým vyznačuje prudkým vzostupom rôznych druhov technológii a automobilový priemysel nie je výnimkou. Pozrite sa na nové modely značky Opel

Opel Mokka vás milo prekvapí

Dnešná doba, sa viac ako kedykoľvek predtým vyznačuje prudkým vzostupom rôznych druhov technológii a automobilový priemysel nie je výnimkou. Napríklad nový model Opel Mokka E je toho skvelým príkladom, ktorý sa so svojím elektrickým pohonom dostáva na výslnie modernej elektromobility. Avšak nájdeme aj prevedenie so spaľovacím motorom. Samozrejmosťou je parkovací asistent a panoramatická parkovacia kamera s rozsahom 180° užitočná hlavne pri cúvaní do premávky. Pre tých z vás, ktorí vyžadujú prístup k informáciám a možnostiam našich smartfónov alebo androidov Opel pripravil okrem možnosti bezdrôtového nabíjania, aj informačno-zábavné rozhranie zasadené do dizajnovej palubnej dosky. Bez problémov sa viete pripojiť vďaka ochranným známkam Apple CarPlay, Apple Siri a Android Auto, plus ako bonus je tu možnosť pripojiť sa aj pomocou Bluetooth. Pre vychutnanie si vašich obľúbených skladieb poslúži audiosystém Radio 4.0 IntelliLink so šiestimi reproduktormi, ktorý umocní zážitok z jazdy.

Hľadáte niečo do náročnejšieho terénu?

Ak hľadáte vozidlo nielen na úhľadné mestské cesty, za zváženie určite stojí výkonný Opel Crossland konštruovaný na výzvy náročnejšieho terénu. Okrem informačného systému určite využijete aj prehľadnú, intuitívnu navigáciu NAVI Pro v rámci priestranného farebného displeja s 3,5" uhlopriečkou. Nemenej zaujímavá je možnosť využitia služby OPELCONNECT. Nájdete tu napríklad mód “Pokojná myseľ”, ktorý zastreší tiesňové volanie a volanie v prípade poruchy s informáciami o stave vozidla. alebo mód “Praktické pohodlie” slúžiaci na diaľkové ovládanie zámkov dverí, klaksónu a svetiel.

Opel Astra: dravý a kompaktný spoločník do mesta

V prípade, že potrebujete niečo kompaktné a dynamické, vyskúšajte nový Opel Astra dizajnovaný hlavne na jazdu v meste. Tento model obsahuje okrem vyššie spomínaných prvkov aj zaujímavosť vo forme asistenta sledovanie dopravných značiek, ktorý nepretržite zobrazuje rýchlostné obmedzenia a ďalšie dopravné značky, perfektné pre neskúsených šoférov v náročných situáciách. Príjemným vizuálnym doplnkom je veľké presklené strešné okno s elektrickým ovládaním so zabudovaným veterným deflektorom, perfektné na spríjemnenie zážitku z jazdy, idealne za teplých letných večerov. Navštívte autorizovaného predajcu modelov opel a zistite viac.