Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

GPS monitoring a jeho výhody, o ktorých by ste mali vedieť

Viacerí majitelia firiem si veľmi dobre uvedomujú, že zamestnanci využívajú firemné automobily aj na súkromné účely. Zvyšujú im tak náklady na prevádzku a zároveň nerešpektujú pokyny nadriadených.

Veľkou a zároveň praktickou pomôckou pre podnikateľov, ktorí plánujú zamestnancom poskytnúť firemné automobily, je GPS monitoring. Prečo by ste si mali vyberať aj vy GPS monitoring?

Viete určiť presnú polohu automobilu

Keď dáte zamestnancom firemné autá a oni budú jazdiť na služobné cesty, budete si môcť skontrolovať presnú polohu, rýchlosť, smer jazdy a aktuálnu spotrebu. Určiť presnú polohu automobilu vám ponúkne len kvalitný GPS monitoring od firmy, ktorá sa zaoberá výhradne len navrhovaním a predajom kvalitných monitorovacích zariadení. Kvalitné monitorovacie zariadenia zabránia čiernym jazdám a v prípade, že zamestnanci budú využívať firemné autá na súkromné účely, automaticky vás systém na to upozorní.

Vyberte si kvalitný GPS tracker a získate tak prehľad o tom, kde sa vaše firemné vozidlá, osoby, či zásielky nachádzajú. Áno, takéto zariadenia dokážu okrem firemných vozidiel monitorovať aj polohu motocyklov, lodí, osôb, či dokonca aj zásielok!

Zjednodušíte administratívu

Ďalšou veľmi dôležitou výhodou spoľahlivého GPS monitoringu je zjednodušenie administratívy. Povinnosťou každého zamestnanca chodiaceho na služobné cesty služobných automobilom je viesť knihu jázd. Vypisovanie knihy jázd je ale veľmi zdĺhavé a zbytočne komplikuje vykonávanie práce zamestnancov. Keď si ale vyberiete GPS monitoring, môžete počítať s automatickým generovaním elektronickej knihy jázd.

Jedným z popredných vývojárov a zároveň predajcov kvalitných monitorovacích zariadení je spoločnosť TSS Group. Majú vlastný tím softvérových špecialistov, ktorí požiadavky klientov tejto firmy zapracovávajú pri tvorbe úplne nových produktov.


Autor fotografie:www.pixabay.com