Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Lyžovačku v Tatranskej Lomnici otvorili anjeli a démoni

 V sobotu 14.decembra otvorilo lyžovačku ďalšie tatranské stredisko. Tatranská Lomnica sa tak pridala k Štrbskému Plesu, na ktorom pomohol otvoriť sezónu už 6.decembra Mikuláš.

V Tatranskej Lomnici bol úvod sezóny v znamení anjelov a démonov. Originálne animácie, ktoré mali podobu tanečných či hudobných súbojov, vytvorili z lyžiarskeho strediska v Tatranskej Lomnici magické miesto pre všetkých lyžiarov a návštevníkov. „Od soboty sú pre lyžiarov k dispozícii zjazdovky zo Štartu do Tatranskej Lomnice. Konkrétne : Čučoriedky západ, Grand slnečná, Javorová cesta, Buková hora západ. Na zjazdovkách sa nachádza od 40 do 60 cm snehu. Naďalej pokračuje zasnežovanie ostatných zjazdoviek, ktoré sa budú otvárať postupne,“ uviedol marketingov-obchodný manažér strediska Vysoké Tatry Lukáš Brodanský. Na dolnej stanici lanovky odštartoval prvú lyžovačku sezóny v Tatranskej Lomnici tanečný súboj Archanjela a Lucifera a nechýbalo ani tanečné vystúpenie Anjeli a Démoni. Z anjelského trónu si návštevníci a lyžiari odniesli peknú selfie spolu s krásnym Archanjelom. Odhodlaní lyžiari si mohli energiu doplniť priamo na svahu, na ktorom nechýbali nežní anjeli i nezbední čerti so svojimi prekvapeniami. Spolu s lyžovačkou bolo v Tatranskej Lomnici otvorené nové klientske centrum, v ktorom pod jednou strechou nájdu návštevníci Gopass Tickets samoobslužné pokladne, infocentrum, pokladne, rental, lyžiarsku školu a aj obchod Tatry Motion.

Dôležitou novinkou aktuálnej lyžiarskej sezóny sú tiež samostatné cenníky pre stredisko Tatranská Lomnica a pre stredisko Štrbské Pleso – tak aby nastavenie cien adekvátne zodpovedalo možnostiam a infraštruktúre stredísk. Predpredaj skipasov cez vernostný program GOPASS ponúka možnosť zakúpiť si skipasy v predpredaji za výhodnejšie ceny. Predaj skipasov ako leteniek zaviedla spoločnosť Tatry mountain resorts, a.s. (TMR) premiérovo v minuloročnej zimnej sezóne. Ceny jednodňových skipasov tak určuje „ponuka a dopyt“. Rovnako ako pri skorej rezervácii leteniek alebo bookingu hotelov, sú včasné rezervácie skipasov odmenené nižšími a výhodnejšími cenami. Dynamické ceny vznikli ako potreba riadeného manažovania predaných lístkov a vyťaženosti strediska v danom termíne. Okrem dynamických cien v online predpredaji budú v novej sezóne dynamické ceny už aj v kamenných pokladniach a v samoobslužných pokladniach Gopass Tickets.