Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Prečo využiť exkluzívne formy leteckých zážitkov?

Lietanie a podobné adrenalínové aktivity sú výnimočné samy o sebe. Ak nesú pridanú hodnotu v podobe exkluzívnych zážitkov, tak sa v jednom spája toľko zmiešaných pocitov! A v takých situáciách sa neocitávame každý deň. Leteli ste už balónom alebo vyskúšali skok padákom? Každý z nich je iný a v tom spočíva jedinečnosť zážitku.

Jeden jedinečný zážitok a jeho viacero tvárí

Presnejšie to možno vysvetliť na zdanlivo menej náročnom lete balónom. Aj ten prevetrá vašu kondíciu a zručnosti, preto si ho neradno zamieňať s úplne idylickou aktivitou. Vyhliadkové lety balónom vám ale umožnia nádherné prírodné panorámy. Tie máte takmer na dosah, a preto pohľad na svoj malebný región z oblakov považujte za ozaj dobrú investíciu. Vyhliadkovým neznamená, že len nastúpite a sledujete okolie. Určite na ten istý zážitok čaká spolu s vami niekoľkočlenná posádka. V dobrej spoločnosti situáciu nasávate pokojnejšie.

Pokojní, ale aj poučení

To je mottom viacerých organizátorov leteckých zážitkov. Ich úsilím je ponúknuť vám komplexný zážitok. Venujú sa vám už od prípravy balóna. Až potom vaše kroky vedú do koša a z neho sú vám priblížené krásne scenérie.
Rovnako komplexný, ale pre vás výnimočný môže byť súkromný let, zásnuby v balóne alebo sa stanete súčasťou expedičného letu ponad naše veľhory.

Ste za všetky zážitky?

Let balónom sa môže mnohým nadšenom máliť. Je to ale skvelý odrazový mostík pre fascinujúci skok padákom alebo až pre sólo zoskok. Pri týchto zážitkoch už netreba ani na chvíľu váhať. Dostane sa vám teoretickej  a technickej prípravy. Rizikových býva ďalších 15 – 20 min, keď lietadlom stúpate do potrebnej výšky. A ten pocit, keď sa otvoria dvere a adrenalín rapídne stúpa. Nech stúpa, veď len o tom sú tieto letecké zážitky, ktoré dokážu trvať večne!
 


Autor fotografie:Bplanet / Shutterstock.com