Poznáte najlepšie európske párty destinácie?

Nudia vás už dovolenky plné ničnerobenia, opaľovania sa na slnku a popíjania obľúbeného koktailu? Ste parketový lev a túžite konečne po niečom vzrušujúcom? Všetci milovníci zábavy a nespútaného tancovania do svitania by si mali prečítať nasledujúci článok a nazbierať inšpiráciu, kam ešte tento rok vyrazia na párty dovolenku. 

Leto je v plnom prúde a Európa je plná atraktívnych destinácii, kde sa dá zabávať do svitania s nohami zaborenými v piesku. Mladí ľudia vyhľadávajú čoraz viac neviazanej zábavy, chcú zahodiť za hlavu všetky starosti a uvoľniť sa. Prinášame zopár tipov skvelých destinácii, kde je umožnené turistom tancovať do skorého rána a zabaviť sa ako nikdy.

  • Zrce v Chorvátsku

Kto nezažil ligotajúceho sa Zrce, nevie, čo je poriadna zábava. Ak nechcete cestovať príliš ďaleko za letnou zábavou, skúste chorvátske Zrce na ostrove Pag. Nielen krásne pláže a tyrkysové Jadranské more sú lákadlami Pagu. V priebehu letnej sezóny na vás čakajú párty, diskotéky na lodi, na plážach, pri bazénoch, aké ste ešte nikde nezažili.  V Zrce to žije! Zrce sa vždy premení na jednu veľkú nikdy nekončiacu hlučnú párty. Celé leto, od júna do septembra, ponúka toto miesto možnosť užiť si atraktívnu zábavnú dovolenku plnú tanca, zábavných šou a mnohých iných atrakcii.

  • Dubrovnik

V Dubrovníku sa tiež sústreďuje mnoho krčiem a disko klubov, ktoré sa nachádzajú priamo v historickom centre. Ponúkajú netradičné tanečné párty a zábavu, na ktorú len tak ľahko nezabudnete.

  • Ibiza

Ibiza je notoricky známa tým, že je to ostrov, ktorý nikdy nespí. Na španielsky ostrov prúdia každoročne státisíce turistov, ktorí sa chcú zabávať až do východu slnka. Klubov, kde to žije počas dňa i v noci, sú tisíce, stačí si iba vybrať ten správny.

Ibiza je centrom európskeho hedonizmu so všetkým, čo k tomu patrí. Bláznivé večierky, bazénové a penové šou, hlasná hudba...Stretnete sa tu však aj s negatívnymi vecami, na ktoré treba byť pripravený. Sú to napríklad drogy.

  • Mallorca

K nočným španielskym ostrovom patrí aj jeho sestra Mallorca. Najrušnejším centrom je Magalufta, ktoré je svojím bujarým životom dôverne známe. Nájdeme tu tiež jednu z najväčších diskoték na svete BMC Planet Dance. K Mallorce neodmysliteľne patria aj párty jachty. Bohatý nočný život však ponúkajú aj hotely, ktoré každú noc žijú diskotékami.

  • Slnečné pobrežie v Bulharsku

AK túžite po dokonalej párty dovolenke, ale pritom chcete ušetriť peniaze, tak vyskúšajte Sunny beach. Slnečné pobrežie je jedno z najatraktívnejších búrlivých miest v Európe, typické pre mladých ľudí. Keď hýriť, tak jedine do Bulharska! Bary, diskotéky, množstvo turistov tancujúcich do ranných hodín, zažijete aj na Slnečnom pobreží. Kluby v oblasti žijú takmer nonstop a miesto vytvára dokonalú symbiózu – pláže, reštaurácie, horúce slnko a trendy bary. Kto by odolal?

V Európe sa nachádza množstvo dokonalých párty destinácii, ktoré sa oplatí navštíviť. Sú pomerne blízko a cenovo dostupné pre všetkých.

Natalie
 
Autor fotografie:www.pixabay.com