DENNÍK RELAX - Hľadáte ideálne miesto na regeneráciu? Poradíme vám

Hľadáte ideálne miesto na regeneráciu? Poradíme vám

Leto sa nezadržateľne približuje a vy už pomaličky vyťahujete plavky? Krásne horúce počasie nám pridáva viac pozitívnej energie. Starší ľudia a celiatici to majú o čosi komplikovanejšie. Predsa len hotelových komplexov je viac, avšak nie každému vyhovujú. Celiatici majú problém so stravou a starší ľudia skôr s bezbariérovým prístupom. Kde nájsť ideálne miesto aj pre týchto ľudí? Nájsť ich môžete na Interspa.

Najlepšie pobyty pre seniorov

Občas stačí viac pokutrať na internete a uvidíte, že sa vám podarí nájsť dobrý termín na seniorský pobyt. Starší ľudia na dôchodku nemajú problém nájsť si čas a ísť oddychovať. Hektický pracovný život majú už dávno za sebou. Akonáhle chcete aj vy dopriať svojim starým rodičom trošku oddychu, neváhajte im vyhľadať letný seniorský pobyt, na ktorý budú ešte dlho spomínať. Prečo neísť do toho aj hneď? Uvidíte, že vďaka rýchlej objednávke seniorského pobytu zabezpečíte pekné leto aj pre starších členov svojej rodiny.

Nezabúdajte však na to, že budete musieť svojich starých rodičov na miesto oddychu doviezť. Preto ak nemáte tréning v jazdení, skúste si vyskúšať kondičné jazdy, ktoré vám pomôžu zabehnúť sa. Dostaňte sa do šoférovania vďaka častým kondičným jazdám.

Celiatici si tiež môžu vyberať pobyty

Potravinová intolerancia vie skomplikovať život viacerým ľuďom. Ak máte aj vy celiakiu a túžite ísť na pobyt, skúste si nájsť pobyt určený len pre celiatikov. Nemusíte sa báť, že sa budete mať problém prestravovať. Strava bude zabezpečená aj pre vás. Na Slovensku je pár hotelových komplexov, ktoré umožňujú celiatikom bezproblémový pobyt. Máte záujem? Tak šup- šup, nečakajte s rezerváciou pobytu.