Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

Využite zľavy a doplňte si nové pánske oblečenie na zimu

Za oknami máme typické zimné počasie. Práve teraz musíme chrániť svoju imunitu pred prechladnutím a preto najčastejšie siahame po pletených kúskoch oblečenia. Keďže sa už začali zľavy, využite ich a doplňte si do šatníka nové oblečenie na zimu. Čo by si mali zaobstarať páni?

Pánske tepláky

Keďže lockdown nám neumožňuje obliekať sa elegantne, tepláky budú našimi vernými spoločníkmi po väčšinu zimy. Tepláky sa dnes už nenosia len na doma, ale sú vhodné aj na voľnočasové aktivity mimo domu. Pohodlné pánske tepláky oceníte či už na prechádzke s partnerkou, pri venčení psa, alebo aj na turistike. Odporúčame vyberať hlavne pánske tepláky z kvalitnej teplákoviny, ideálne z počesanej teplákoviny, ktorá vám poskytne komfort aj v mrazivých zimných dňoch. Pánske tepláky, ktoré chcete nosiť počas zimy, by nemali byť až príliš obtiahnuté, aby ste si pod ne mohli dať aj termoprádlo.

Pánske zimné bundy

Okrem športových lyžiarskych búnd odporúčame kúpiť si aj štýlové pánske bundy. Tie majú viaceré eshopy práve v tomto období v zľave, ktorá sa neoplatí premeškať. Štýlové pánske zimné bundy, napríklad bundy s kožušinou, môžete kombinovať s džínsami, nohavicami, ale pokojne aj s modernými teplákmi. Pod ne dáte teplý sveter/ rolák a nič viac vám netreba. Sú extra hrejivé a kožušina na kapucni je doplnok, ktorý pristane mužovi rôznej vekovej kategórie.

Pánsky sveter na zips

Ak chcete využiť zľavy a doplniť si pánske oblečenie na zimu, okrem pánskych teplákov a pánskej zimnej bundy s kožušinou odporúčame aj veľmi praktický kúsok v podobe pánskeho svetra na zips. Veľmi obľúbené sú nórske pánske svetre z Merino vlny, ale môžete zvoliť aj klasiku v podobe jednofarebného pánskeho svetra. Odporúčame neutrálne farby, poprípade kombináciu neutrálnych farieb.
 


Autor fotografie:Autor: Maridav / Shutterstock.com