Tipy, ako kombinovať šperky zo šperkovnice s oblečením

Nájsť vhodnú kombináciu oblečenia je pre mnohé ženy niekedy náročné. Rady si pozerajú magazíny o móde a hľadajú práve v nich inšpirácie, ako sa obliekať a čo s čím kombinovať.
Problémom však je aj samotná kombinácia oblečenia so šperkami, ktoré majú ženy v šperkovniciach.
Ponúkame vám tipy, ako kombinovať šperky zo šperkovnice s oblečením.

Diamantové prstene k elegantným sakám a nohaviciam

Ak máte vo svojej šperkovnici luxusnejšie diamantové prstene, tie vám odporúčame kombinovať skôr k elegantnému oblečeniu, predovšetkým k elegantným sakám a nohaviciam.
Kvalitne spracované diamantové prstene sú luxusné, štýlové a nadčasové. Tieto prstene môžete nosiť roky a nikdy nestratia na svojej kráse.

Ak sa rada obliekate elegantne, alebo musíte byť oblečené elegantne vo svojej práci, vyberajte zo svojich šperkovníc práve luxusnejšie diamantové prstene.

Zlaté prívesky takmer ku všetkému

Zlato je obľúbený materiál a aj keď žlté zlato sa pomaly dostáva do úzadia, do popredia vystupuje biele, či ružové zlato. Ak máte v šperkovnici zlaté retiazky s modernými zlatými príveskami, odporúčame vám kombinovať ich k rolákom, blúzkam s decentnými výstrihmi, ale aj k bavlneným topom a rifliam.

Zlaté prívesky sa nebojte kombinovať prakticky ku všetkému. Neodporúčame ich napríklad k spoločenským šatám, či iným spoločenským outfitom. K nim sa budú hodiť skôr prezdobenejšie náhrdelníky ako jednoduché zlaté prívesky.

Perlové náušnice aj k džínsom

Ak máte v šperkovnici jemné perlové náušnice, nebojte sa ich kombinovať aj s džínsami, s bavlnenými topmi a s mikinami. Pri ležérnom oblečení sa nehodia žiadne prezdobené šperky. Skôr uprednostňujte jemné decentné perlové náušnice, ktoré skrášlia vašu tvár, splnia požiadavku dať si k oblečeniu šperk a zároveň nebudú pútať neželanú pozornosť.

 


Autor fotografie:Autor: Africa Studio / Shutterstock.com