Preneste si svetové jesenné fashion trendy do každodenného outfitu.

 Jeseň je tu v celej svojej nádhere a my by sme z nej mali vyťažiť maximum. Náš šatník by sa rozhodne nemal zmeniť na spleť fádnych, nudných kúskov oblečenia, z ktorých len sotva vyčarujeme niečo iné než depresívny outfit. Vezmite to z iného konca. Vrhnite sa na objavovanie svetových jesenných fashion trendov a pohrajte sa s oblečením tak, ako si zaslúži. Výhodou je, že nepotrebujete vyslovene drahé dizajnérske kúsky. Pekné a dobre kombinovateľné oblečenie často nájdete aj v obchodoch s prijateľnými cenami. Jediné, čo potrebujete je kúsok fantázie. Inšpirovať sa môžete aj slovenskými blogerkami, ktoré svoje jesenné outfity vyskladali v predajni KiK.

Preneste si svetové jesenné fashion trendy do každodenného outfitu.

Siahnite po odtieňoch fialovej

Farby šatníka sa delia na dve skupiny. Jednou z nich sú farby, ktoré môžeme využiť v ktoromkoľvek období roka a nič nimi nepokazíme. Sú akousi elegantnou klasikou. Druhá skupina sú však farby sezónne. Tie zažiaria, a potom ich vystrieda ďalší, opäť sezónny odtieň. Farbou tohtoročnej jesene je práve fialová spolu s jej najrôznejšími odtieňmi. Fialová síce patrí k farbám, ktoré sa kombinujú ťažšie, keď ju však uchopíme správnym spôsobom, váš outfit rozhodne nikto neprehliadne.

Zvýraznite pás

Osí driek je snom snáď každej ženy. Aby bol výraznejší, je dobré zvýrazniť ho opaskom, prípadne ozdobnou stuhou či iným zaujímavým prvkom. Dokonale tak zvýrazníte vaše prednosti a navyše, necháte vyniknúť boky, ktoré zas, v kontraste s opticky užším pásom, zaujmú opačné pohlavie.

Preneste si svetové jesenné fashion trendy do každodenného outfitu.

Stavte na zaujímavú pokrývku hlavy

Štýlový klobúk či pekná baretka sú zaujímavými prvkami, ktorými môžete dodať vášmu outfitu poriadny šmrnc. Čiapky a klobúky sú síce často kameňom úrazu a mnohí máme vsugerované, že sa nám jednoducho nehodia. Určite sa však neoplatí robiť takéto urýchlené závery. Niekedy len potrebujeme nájsť kúsok, ktorý nám bude dizajnovo vyhovovať.

Vrstvite

Nesmrteľným, a zároveň veľmi obľúbeným trendom je vrstvenie. Počas chladnejších dní ho nepochybne oceníte. Okrem toho, že vrstvený outfit pôsobí štýlovo a dokonale premyslene, ešte vás aj príjemne zahreje. No a ak vás počas dňa nečakane zastihne babie leto, jednoducho niektorú z vrstiev vyzlečiete.

 

Zdroj foto: KIK