Počuli ste už o pečiatke na oblečenie?

Možností označovania detského oblečenia je dnes hneď niekoľko. V tomto článku vám predstavíme jednoduchý, rýchly a hravý spôsob, ktorého výsledkom sú dlhotrvajúce odolné menovky. Tušíte o čom je reč?

Naše mamy vyrábali menovky pre deti celkom pracne a zložito. Tradičným spôsobom bolo totiž vyšívanie, ktorého časovú náročnosť si vie asi každý z nás predstaviť. Dnes si môžeme menovky na oblečenie pre naše deti vybrať zo širokej plejády jednoduchších možností. Počuli ste už napríklad o takej pečiatke na oblečenie?

Podľa našich skúseností je pečiatka na oblečenie - textil od mamachick.sk tým najlepším, najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ktorý si môžete vybrať. V bližšom predstavení pečiatky zistíte prečo je to tak.

Predstavujeme vám najjednoduchší, najrýchlejší a dlhotrvajúci spôsob označenia oblečenie: pečiatku na textil

Túto pečiatku na textil si pre jej skvelé vlastnosti jednoducho zamilujete. Aby sme vás presvedčili, že superlatíva v ktorých o nej hovoríme, nie sú len prázdne frázy ale odzrkadľujú skutočnosť, prinášame vám vysvetlenia pre každé z nich. Presvedčte sa o tom samy.

1. Prečo je pečiatka na textil ten najjednoduchší spôsob označenia oblečenia?

Použitie pečiatky na oblečenie je skutočne veľmi jednoduché a intuitívne, tak, že to hravo a bez problémov zvládne aj malé dieťa. V podstate sa jej aplikácia nelíši od klasickej pečiatky. Jediný rozdiel spočíva v tom, že namiesto papieru sa obrázok pečiatky otlačí priamo na textil.

Prinášame vám aj konkrétny postup od A po Z:

-    Pečiatku na textil otvoríte a to tak, že z nej zložíte spodný kryt. Pečiatku nemusíte namáčať do žiadnej podložky s atramentom, ten sa nachádza priamo v nej a stará sa o to, aby bola otláčacia časť stále dostatočne napustená farbou a pripravená na odtlačok. Nájdete teda vybrané miesto na oblečení a pečiatku otlačíte. Po ukončení činnosti je dôležité vrátiť kryt na pôvodné miesto, aby sa predišlo zbytočnému vysychaniu.

-    Niekedy sa môže stať, že ak vám začne pečiatka trochu blednúť je potrebné pridať nový atrament. Jeho doplnenie je však tiež veľmi jednoduché. Stačí odstrániť horný kryt doliať atrament na príslušné miesto a znova kryt nasadiť. Pred prvým otlačením na textil odporúčame urobiť pár pečiatok na papier, aby ste sa ubezpečili, že atrament nerobí šmuhy a nerozmazáva sa.

2.    Prečo je pečiatka na textil ten najrýchlejší spôsob označenia oblečenia?

Hromadu oblečenia máte s pečiatkou na textil označenú za pár minút. Aby sme boli presní tak to prevedieme do konkrétneho príkladu. Na jeden kus oblečenia potrebujete maximálne 5 sekúnd. Ak by ste teda označovali 100 ks oblečenia, nezaberie vám to viac ako 500 sekúnd. Počítate správne nie je to ani 10 minút.

3.    Prečo je pečiatka na textil dlhotrvajúci spôsob označenie oblečenia?

Na to je veľmi jednoduché vysvetlenie. Farba v pečiatke je vodeodolná a vydrží neuveriteľných 50 vypraní. Nemusíte sa však obávať, znamená to pre vás len toľko, že keď už začne pečiatka blednúť jednoducho ju oživíte novým otlačkom.

Pýtate sa na koľko otlačení stačí jedna pečiatka? S náhradným atramentom, ktorý dostanete automaticky pri každej objednávke pečiatky vám vydrží až 100 otlačení. Veľmi pravdepodobne vám teda jedna pečiatka vydrží na celé označovacie obdobie.

Prečo ďalšie si pečiatku na textil zaručene zamilujete?

Okrem spomínaných superlatív, je dôležité spomenúť ešte nasledujúce záležitosti:

  •  Bude vám vyrobená presne na mieru. Samy si vyberiete tvar mena, obrázok, ktorý bude pri menovke, ale tiež farbu atramentu.
  • Bude sa vám páčiť. Zvolený štýl písma, ponuka obrázkov či samotný tvar pečiatky. Všetko je vymyslené s vysokým estetickým cítením
  • Vďaka jednoduchej aplikácii môžete označovať oblečenie spolu s deťmi a zažiť pritom príjemné tvorivé chvíle


 
Autor fotografie:www.pixabay.com