Pochváľte sa dokonalým dekoltom

Kozmetická značka Orlane ponúka jedinečné riešenia. Vyskúšajte inovatívne zloženie ikonickej rady B21 Extraordinaire, ktorá vďaka správnemu zloženiu pleť posilňuje a zabraňuje invázii lipidov a toxínov. Skvelá voľba, keď chcete zpomaliť čas. Naviac vďaka tejto jedinečnej rade už nikdy nezabudnete na zanedbávanie partie krku a dekoltu.

Pokožka krku a dekoltu je veľmi krehká, ochabuje rýchlejšie než pokožka tváre. V zime si ju pod rolákmi a zapnutými svetrami iste nevšímate toľko ako v okamihu, kedy počas prvých jarných dní chcete odhaliť práve tieto partie. Nielen vek, ale i vonkajšie vplivy môžu za to, že sa v dekolte a na krku tvoria hlboké ryhy a vrásky. Taktiež výživa ovplyvňuje váš vzhľad v týchto partiách. Akonáhle pokožka začne strácať pevnosť a rysy podbradku sú menej definované, je na čase siahnuť po prípravku, ktorý inkriminované partie prebudí opäť k životu a nedovolí im stárnuť tak rýchlo Máte svoj obľúbený prípravok, ktorý v takýchto situáciách používate? Vyskúšajte inováciu od Orlane Paris. Vďaka nej sa vaše rysy opäť zpevnia a vrásky zmiznú.

Pochváľte sa dokonalým dekoltom

Vyskúšajte tip, vďakay ktorému sa váš dekolt stane pre mužov magnetom:

B21 EXTRAORDINAIRE SÉRUM KRK A DEKOLT -–50 ml/2742 Kč

Hlavnými účinnými látkami tohoto prípravku sú Youth Reset Komplex, ktorý stimuluje proteíny dlhovekosti, chráni teloméry, znižuje hladiny progerinu a taktiež obsahuje 21 aminokyselín kosatca bledého. Tie sú základnými stavebnými kameňmi každého proteínu a pomáhajú budovať mladšiu a plnejšiu pleť. Prípravok regeneruje a stimuluje produkciu „molekúl mladosti“, kolagénu, elastínu, GAGS, zvnútra dôkladne rekonštruuje pokožku, má zpevňujúce a vypínajúce účinky. Po aplikácii taktiež dochádza k oprave povrchu pokožky, je vyvinutý stimulačný účinok na regeneráciu buniek. Zloženie prípravku podporuje kontrakciu kolagénových vlákien a chráni vlákna elastínu. V neposlednej rade pomáha v boji proti uvoľňovaniu vlákien a zvyšuje odolnosť a pružnosť pokožky. Veľkým benefitom je luxusná hydratačná krémová textúra so silou séra, ktorá vypína a zpevňuje krk a vyhladzuje dekolt i poprsie.

Použitie: Aplikujte ráno a/alebo večer na dôkladne vyčištenú a tonizovanú pleť.
Viac na orlaneinstitut.cz, kde nájdete i e-shop. Vybrané prípravky značky Orlane zakúpite tiež vo vybraných prodajniach siete lekárí Lemon, www.lekarnalemon.cz, prípadne na letisku v predajniach Aelia Duty Free Shop. Ďalších partnerov nájdete na orlanecz.com

 
Autor fotografie:www.pixabay.com