Pánske košele pre elegánov i mužov uprednostňujúcich športový štýl

Čo dokáže na mužovi urobiť obyčajne neobyčajná košeľa, o tom by vedela rozprávať nejedna žena. My totiž vieme, čo sa nám na mužoch páči, v akom oblečení sa stávajú pre nás príťažlivejšími a výnimkou nie je ani nosenie pánskej košele. Kúsok odevu, ktorý možno „neznášali“ naši starí otcovia a otcovia, dnes sa čoraz viac stáva populárnejším aj u mladšej generácie mužov. A nielen ako súčasť pracovného outfitu, ale aj oblečenie na neformálne príležitosti a voľnočasové aktivity. Súčasnosť praje pánskym košeliam, podstatné je, vybrať si tú správnu podľa postavy a štýlu, ktorý každý muž preferuje.

Pristane mladému mužovi i staršiemu pánovi

Pravdepodobne neexistuje chlap, ktorému by sa nehodila pánska košeľa. Ak áno, tak chyba nebude v nej, ale v nesprávnom výbere. Pretože pánske košele sú veľmi atraktívne, štýlové, elegantné i športového strihu, záleží už iba na mužoch, či si vyberú tú správnu.

S výberom pánskej košele úzko súvisí jej veľkosť a s tou v podstate aj strih. To sú azda dve najdôležitejšie kritériá, ktoré treba vziať do úvahy, aby ste sa cítili v danej košeli pohodlne a samozrejme, aby pristala vašej postave ako uliata. Nie je nič horšie, ako nosiť košeľu, ktorá vás buď omína, alebo je príliš veľká. Nech by bola košeľa akákoľvek elegantná a pekná, ak nenájde svojho správneho majiteľa, nesplní svoj účel. Keď máte jasno vo veľkosti a strihu, potom si môžete vyberať podľa farieb, vzoru, materiálu a pod. Módny svet pánskych košieľ nepozná hranice, ponúka pre všetkých mužov, pánov tie najkvalitnejšie a najštýlovejšie pánske košele.

Ak môžete, vsaďte na slim fit pánsku košeľu

Sú muži, ktorí majú štíhlu postavu, žiadne bruško či kilá navyše, buď preto, lebo sú ešte na „zaokrúhľovanie“ mladí, alebo sa udržiavajú vo forme pravidelným športovaním. Tak alebo onak, títo šťastlivci môžu pokojne pri výbere pánskej košele siahnuť po atraktívnych pánskych košeliach slim fit, pretože ideálne pristanú ich postave. Obopnú ruky i hrudník a zvýraznia prednosti, ale do tej miery, aby ste sa v nich necítili nijako stiesnení a obmedzovaní v pohybe. Predsa len aj v prípade slim fit pánskej košele treba zachovať istú voľnosť v oblasti hrudníku aj pása. Ak ste nositeľom pánskych košieľ tohto strihu, tak určite viete, na čo všetko si treba dať pozor pri výbere slim fit košele, aby ste sa v nej cítili príjemne, štýlovo a elegantne.

 


Autor fotografie:Cressida studio / Shutterstock.com