Obujte si legendárne All Stary

Aj napriek tomu, že situácia okolo koronavírusu sa opäť zhoršuje a možností, kam si vyraziť von, bude o čosi menej, sme presvedčení, že stále sa nájdu miesta, kde sa budete vedieť zabaviť. Ešte predtým, než vyjdete von, však myslite na to, čo si obujete, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie počas celej noci. Naším tipom sú legendárne All Star od značky Converse.

Značka Converse sa so svojím modelom All Star stala doslova ikonou mladých ľudí a dnes  už je zrejme málokto, kto by nemal jeden z modelov u seba v šatníku. Converse pritom nezačínala ako módna značka orientovaná na mladých ľudí.

Firma, ktorej zakladateľom sa stal v roku 1908 Marquis M. Converse, sa zo začiatku prioritne orientovala na obúvanie basketbalových hráčov, pre ktorých boli Converse All-Star aj pôvodne vytvorené. Ich pohodlnosť, pevnosť, pružnosť a skvostný dizajn však neskôr začal lákať aj mladých ľudí, ktorí týmto plátenným teniskám s ikonickou hviezdou na boku úplne podľahli.

Ani firma Converse však nemala vždy na ružiach ustlané a v roku 2001 bola značka dokonca nútená vyhlásiť bankrot. Celú firmu aj s ochrannými známkami ale napokon v roku 2003 odkúpil gigant Nike a za niekoľko rokov z nej urobil ikonu, ktorú dnes pozná celý svet.

Čím sú výnimočné?

Výnimočnosť týmto teniskám dodáva predovšetkým veľké množstvo rôznych variantov a verzií All Star modelu. Značka pri výrobe tenisiek častokrát spolupracuje s rôznymi populárnymi osobnosťami či umelcami a chrlí svojim zákazníkom jedny originálne tenisky za druhými. Aj kvôli tomu vám ich odporúčame ako vhodnú obuv, keďže s Converse All Star teniskami a vhodnou kombináciou ďalšieho oblečenia dokážete skutočne zažiariť.

Kvalitná podrážka

Okrem obľúbeného dizajnu sú tieto topánky populárne aj vďaka svojej pevnej gumenej podrážke. Tá totiž vydrží skutočne mnoho, a preto si môžete byť istí, že vaše All Star tenisky vás niekoľko rokov nesklamú.

Aký model si vybrať?

Medzi najkrajšie modely podľa nášho uváženia patrí model Converse Renew Chuck Taylor All Star Crater Knit Software, ktoré sú zaujímavé nielen svojou farbou a dizajnom, ale aj materiálom, z ktorého boli vyrobené.

Pokiaľ však hľadáte niečo konzervatívnejšie, určite nič nepokazíte legendárnym modelom Converse Chuck Taylor All Star 70 HI Black/Black, ktorý ani po desiatkach rokov od uvedenia nestratil nič na svojej originálnosti.

Kde si All Stary zaobstarať?

Ikonické All Star si dnes môžete kúpiť vo viacerých obchodoch špecializujúcich sa na streetwear.

Pokiaľ však hľadáte skutočne veľký výber tenisiek za prijateľné ceny alebo si chcete vyskúšať prémiovejšie modely značky, v e-shope Footshop nájdete presne to, čo hľadáte. Vďaka ftshpu tak dokážete definovať svoj štýl a to, kým ste nielen na párty, ale aj v bežný deň.

 
Autor fotografie:Footshop