Oblečte sa štýlovo aj v letných horúčavách

V posledných rokoch sú u nás letá extrémne horúce. Môže za to predovšetkým globálne otepľovanie. Obliecť sa v letných horúčavách je pre mnohé ženy veľký problém. Chcú sa cítiť sexy, ale zároveň aj pohodlne.
Ponúkame vám preto pár tipov na letné dámske outfity, ktoré môžete nosiť v letných horúčavách.

Štýlové dámske topy a denimové šortky

Jedným z praktických a zároveň štýlových outfitov na letné horúčavy je kombinácia štýlových dámskych topov s denimovými šortkami. Pod štýlovými dámskymi topmi si predstavte predovšetkým jednofarebné crop topy, topy ozdobené čipkami, či jemné saténové topy na ramienkách.

Všetky tieto topy krásne skombinujete snáď s najuniverzálnejšími šortkami – denimovými šortkami. Tie môžete nosiť aj počas veľkých horúčav a budete sa cítiť maximálne pohodlne.

Pekné šaty

Maximálne pohodlne aj vo vysokých horúčavách sa budete cítiť v pekných šatách. Pekné šaty vyberiete v kategórií bavlnených šiat, či šiat z modalu, ľanu alebo lyocellu. Ak bude vonku extrémne horúco, siahajte po praktických krátkych šatách z príjemnej bavlnenej teplákoviny. Napríklad také klasické biele šaty nie sú na zahodenie. Krásne zvýraznia opálenú pokožku a pôsobia dievčensky, čím vám uberú roky. Navyše sa hodia k slameným klobúkom a tkaným kabelkám.

Klasikou sú ale kvetované šaty rôznych dĺžok. Vo vysokých teplotách sa ale budete cítiť lepšie skôr v krátkych, resp. v midi šatách z príjemnej ľahučkej látky.

Kulotky a jednoduchý jednofarebný top

Klasikou v letných horúčavách je aj kombinácia kulotiek s jednoduchými jednofarebnými topmi. Kulotky vyberajte v prírodných neutrálnych farbách, ideálne tiež bez vzorov. Môžete si pozrieť tenučké bavlnené kulotky, alebo môžete siahať po tradičných ľanových.

Leto si ale tiež pýta vzory a preto si navrch prehoďte moderný (pokojne aj plážový) kaftan s výraznými vzormi.


Autor fotografie:Autor: Ann Haritonenko / Shutterstock.com