Moderné dámske kabelky, ktoré môžete kombinovať s čímkoľvek

Nikdy ich nemáme dosť a aj napriek tomu ich všetky zúžitkujeme. Dámske kabelky sú vernými spoločníkmi všetkých žien, aj napriek tomu, že v súčasnosti je trend nosenia kožených, či koženkových ruksakov.

Ak by ste si chceli kúpiť moderné kabelky, ktoré môžete skombinovať s čímkoľvek, na čo by ste sa pri výbere mali zamerať?

Veľkosť kabelky

Čo všetko v kabelke plánujete nosiť? Možno vám to príde zbytočná otázka, avšak toto je veľmi dôležité zohľadňovať. Veľkosť kabelky by ste mali prispôsobiť tomu, čo v nej plánujete nosiť. Ak potrebujete nosiť A4 dokumenty, odporúčame skôr väčšiu obdĺžnikovú kabelku s množstvom samostatných priečinkov. Ak len základné veci, ako peňaženku, mobil, doklady a kľúče, tak vám stačí klasická crossbody kabelka.

Materiál

Najkvalitnejším a zároveň najtrvácejším materiálom je bezpochyby kvalitná pravá koža. Menšie vrásky na koži, ktoré vzniknú používaním, kabelku ešte viac skrášlia. Koža je materiál, ktorý je prispôsobivý, netrhá sa a pri správnej starostlivosti dobre odoláva vonkajším podmienkam.
Vyberte si moderné kožené kabelky, ktoré môžete kombinovať k elegantnému saku a sukni, či k nohaviciam a blúzke.

Kde plánujete kabelky nosiť?

Aj toto je dôležité. Potrebujete novú kabelku na vybavovanie vecí, na stretnutie so známymi, alebo potrebujete kabelku na spoločenské udalosti, či do práce? Kabelky do práce musia byť priestrannejšie. Nesmiete v nich znehodnotiť veci, ktoré budete brávať dennodenne do práce, či na stretnutia s klientmi.
Na stretnutia s kamarátmi vám postačia pekné crossbody kabelky, do ktorých zmestíte len to najnutnejšie. Na plesy, svadby, či oslavy životných jubileí budete skôr potrebovať elegantné spoločenské kabelky.

Kabelky, ktoré budete mať možnosť kombinovať s viacerým oblečením a obuvou, sú predovšetkým v neutrálnych farbách. Farby ako sivá, čierna, hnedá, biela, či béžová sú ľahko kombinovateľnými farbami, ktoré sa hodia či už k fialovej, červenej, alebo tmavomodrej farbe.


Autor fotografie: freedigitalphotos.net, John Kasawa