Dámske oblečenie a obuv, ktoré túto sezónu zaručene najviac vynosíte

Aj keď už máme polovicu novembra, počasie si zdá sa robí čo chce a vonku to vôbec nevyzerá, že o pár týždňov sú tu Vianoce. Kedysi sme mali na Slovensku v tomto období už bohatú snehovú nádielku, dnes sme radi, ak vôbec nasneží na najkrajšie sviatky v roku.
Ak pomaly vyťahujete zimné oblečenie a obuv, aké oblečenie a obuv v túto zimu najviac vynosíte?

Pletené rolákové šaty a vysoké čižmy

Jednofarebné pletené rolákové šaty sú verným spoločníkom všetkých žien najmä cez chladné mrazivé dni. Každá žena túži byť elegantne oblečená, no uvedomuje si, že klasické šaty, ktoré cez leto rada nosí, cez mrazivé zimné dni vôbec nevyužije.
Pletené rolákové šaty sú však vhodnými šatami práve pre toto ročné obdobie. Nemajú síce výstrih, na aký sme zvyknutý pri letných šatách, sú však vkusné, vhodné aj na oficiálne príležitosti a aj na neoficiálne. Môžete ich nosiť do práce, na kávičku do kaviarne, do kina, či dokonca aj do divadla. Odporúčame vám ich skombinovať so vzorovanými teplými pančuchami a k nim obúvať pohodlné vysoké čižmy.

Vlnené dámske kabáty a členkové čižmy

Jedná sa skôr o elegantnejší kúsok, avšak oversize vlnené dámske kabáty môžete kombinovať aj s pletenými rolákmi a obtiahnutými nohavicami, či dokonca džínsami.
Vlnené dámske kabáty, najmä v ťavej a v svetlosivej farbe, sú najobľúbenejším dámskym oblečením do veterného zimného počasia. Nosievať ich môžete aj do daždivého jesenného počasia.
V zime ich stačí skombinovať so vzorovaným XXL šálom a štýlovou pletenou čelenkou a máte dokonalý outfit na mrazivé zimné dni.
K vlneným kabátom, samozrejme počas priaznivého počasia, si môžete obuť členkové čižmy zateplené plyšom. Nohy budú príjemne v teplúčku a nezaskočí vás ani roztápajúci sa sneh.

Cíťte sa cez mrazivé dni pohodlne a okrem tohto oblečenia a obuvi noste zateplené legíny, XXL svetre, ale aj teplučké snehule.


Autor fotografie:https://pixabay.com/sk/pekn%C3%A1-holka-zimn%C3%A9-%C4%8Derven%C3%A1-2039176/