Ako vyzerať šik aj počas chladnej zimy? Ponúkame overené tipy

Aj keď v posledných rokoch sa nemôžeme tešiť na dostatok snehovej nádielky, teploty sa pohybujú v nízkych hodnotách, preto sa nosenia zimného oblečenia nemôžeme vzdať. Mnohé ženy hľadajú zaujímavé inšpirácie, ako vyzerať aj počas chladnej zimy šik.
Aj my vám ponúkame overené tipy, ako vyzerať šik a cítiť sa zároveň pohodlne.

Dámske teplé zimné bundy, tenké svetríky a slim fit džínsy


Veľmi jednoduchá a zároveň trendy kombinácia aj na chladné dni. Ak máte v šatníku dámske teplé zimné bundy, nemusíte sa báť dať si pod ne tenké svetríky pokojne aj mierne oversize strihu. Uprednostňujte však skôr obtiahnutejšie modely.
Tenké ligotavé svetríky, ktoré sú počas zimy veľmi obľúbené, môžete zladiť s peknými slim fit džínsami, ktoré predĺžia vaše nohy a zvýraznia ich.
Táto kombinácia je pohodlná, štýlová, sexy a ak chcete vyzerať šik, rozhodne by ste sa jej nemali vyhýbať.

Oversize pletený sveter, bavlnený top, legíny v imitácii kože


Ak ste zimomravejšia a tenké svetríky nie sú nič pre vás, odporúčame vám vybrať si zo skrine  bavlnený top s dlhými, najideálnejšie trojštvrťovými rukávmi a na neho si dať oversize farebný sveter. K týmto vrchným dielom krásne doladíte moderné legíny v imitácii kože v hrubšom prevedení, ktoré vás aj v chladnom počasí budú hriať.
K tomuto outfitu perfektne skombinujete luxusné Guess kabelky, ktoré sú magnetom na oči pre ženy všetkých vekových kategórií.

Oversize pletené svetre odporúčame kombinovať s voľnejšími zimnými bundami, poprípade obľúbenými teddy kabátmi. Chladné počasie vás naozaj nezaskočí!

Rolákové pletené šaty, pančuchy

Ak chcete vyzerať šik, na záver vám ponúkneme prudko elegantný outfit. Skladá sa z moderným obtiahnutých rolákových pletených šiat a hrubých pančúch. Rolákové šaty vyberajte v jednej farbe a k nim si dolaďte vzorované farebné hrubé pančuchy.
Pletené šaty zvýraznia vaše krivky a ak uvažujete nad sviatočným outfitom, práve tento outfit je veľmi vhodný.

 


Autor fotografie:Zdroj obrázka: Autor:Zoom Team / Shutterstock.com