Aké dámske šperky sa vám budú dobre kombinovať s oblečením na zimu?

Aj keď teraz väčšinu času trávime v teplákových súpravách, keď už máme dôvod nahodiť sa a ísť mimo domova, vyberáme si teplé kúsky. Aby sme však vyzerali dobre, okrem vkusného teplého oblečenia si zo šperkovnice vyberáme aj šperky, ktoré náš zimný outfit príjemne spestria.
Aké dámske šperky sa vám budú dobre kombinovať s oblečením na zimu?

K svetrom voľte jemné prívesky a výraznejšie náušnice

Keďže počas mrazivých zimných dní budú našimi vernými spoločníkmi práve svetre, nepreháňajte to s výraznými príveskami. Odporúčame voliť skôr výraznejšie náušnice a z príveskov vyberajte skôr jemnejšie, napríklad zlaté prívesky. Zlato je a aj bude stále veľmi obľúbené u žien rôznych vekových kategórií, preto ak nemáte zlaté prívesky, neváhajte a zaobstarajte si nové zlaté prívesky.
Oversize sveter, zlatý prívesok a výraznejšie náušnice? Túto kombináciu si zaručene zamilujete.

Minimalistické prstene, mohutné náhrdelníky a dámske roláky

Obtiahnuté dámske roláky z jemnej pleteniny patria do dámskeho zimného šatníka podobne ako svetre. K nim odporúčame mohutné náhrdelníky a minimalistické prstene s náušnicami. Na obtiahnutom vrchnom dieli treba nechať vyniknúť výrazný šperk a tým mohutný náhrdelník určite je. Čo sa týka prsteňov, okrem svadobných obrúčok, ktoré na prsty vydatých žien určite patria, sa môžu zo šperkovníc vyťahovať aj minimalistické prstene s jedným vsadeným diamantom. Sú jemné, ale zároveň sa medzi šperkami nestratia.

Farebné Swarovski šperky a neutrálny outfit

Ak preferujete cez zimu neutrálne outfity, odporúčame vám vyberať zo šperkovnice farebné šperky. K takýmto outfitom dobre skombinujete trblietavé Swarovski náušnice s farebnými kryštálmi, či farebné Swarovski prívesky. Sivá, béžová, čierna, či hnedá sú farbami, ktoré počas zimného obdobia viaceré ženy preferujú najviac a práve preto by sa nemali báť farebných šperkov.
 


Autor fotografie:Autor: Alena Ozerova / Shutterstock.com