Súťažte s nami! - dennikrelax.sk

3 tipy ako vyzerať dobre počas cesty do práce či do školy

Vianoce sa skončili. Mnohí z nás chodia opäť do práce a niektorým sa po prázdninách opäť začala škola. Máte niekedy pocit, že sa vás ľudia pozerajú, kým kráčate po ulici? Hovoríte si, že ste si mohli obliecť niečo krajšie, niečo, čo by mohli ľudia skutočne obdivovať. V prvom rade, ste krásna presne taká, aká ste. Ak však predsa chcete nejako zaujať, tento článok je pre vás ako stvorený.


Dnes vám prezradíme 3 tipy na to, ako vyzerať dobre, keď idete v bežný deň do práce či do školy. Môžu vám slúžiť ako inšpirácia alebo aj ako návod. Ktoré to sú?

    1. Sebavedomie

Aj keď ráno nestíhate a oblečiete si veci, ktoré nie sú práve najnovším hitom, nevadí. Dôležité je, ako sa budeme pri ich nosení cítiť. Ak sa tvárite sebavedomo v tom, čo máte na sebe, nikoho ani nenapadne, že je na vašom oblečení niečo zle. Zoberte si do ruky peknú dámsku kabelku, navoňajte sa a hlavne hlavu hore! Predovšetkým ide o to, aby ste sa dobre cítili vy.

Ak nerada nosíte kabelky v ruke, vždy si môžete vybrať aj crossbody kabelku. Ak si potrpíte na výraznom vzhľade, ktorý každého zaujme, možno sú pre vás stvorené aktovky. Môžete tiež staviť na nesmrteľnú čiernu alebo zariskovať a ísť napríklad do červenej.

    2. Aj účes robí svoje

Nikto po vás nechce, aby ste si ráno zapínali kulmu a snažili sa o dokonalé kučierky. Rovnako nikto nechce, aby ste mali vlasy po celý deň dokonale vyžehlené. Avšak vždy bude lepšie vyzerať ležérny drdol alebo vrkoč, ktoré si spravíte za niekoľko minút ako neupravené vlasy. Tieto rýchle a jednoduché účesy budú vyzerať oveľa lepšie než strapaté rozpustené vlasy.

    3. Doplnky

Ak máte prácu, do ktorej musíte nosiť väčšie množstvo vecí, tak mať doma zopár pekných ruksakov nie je nikdy na škodu. Nielen, že ich môžete využiť po praktickej stránke, zároveň môžu skvelo doplniť váš celkový „look“. Ruksak je zároveň kúskom, ktorý vám vydrží veľmi dlho a nemusíte často kupovať nový. Určite stavte na kvalitu. Ak rada vyčnievate z davu, páčiť sa vám môže napríklad aj háčkovaný ruksak, ktorý je aktuálnym hitom.

Zdroj obrázku: Viktoria Minkova / Shutterstock.com