Z Trnavy s tromi bodmi

Po nevyužitej šanci predbehnúť Bardejov cestovali piešťanskí hokejisti do Trnavy, ktorej sa vôbec nedarí a nedarilo sa jej ani dnes.

Už v štvrtej minúte poslal hostí do vedenia Mihálik, v druhej tretine potom v rozpätí troch minút pridali Piešťany zásluhou Románka, Jánoša a Kolníka ďalšie tri góly a bolo po zápase. Za Trnavu dokázal už len znížiť Čavrk a keďže v poslednej časti hry gól nepadol, Piešťany si odvážajú tri body.

HK Trnava - ŠHK 37 Piešťany 1:4 (0:1, 1:3, 0:0)

Góly: 35:58 Čavrk (Poláček, Krajčovič) - 03:30 Mihálik (Ďuriš), 28:13 Románek (Peško), 30:24 Jánoš (Pupák, Filip), 30:51 Kolník (Haring, Románek)

HK Trnava: Jančovič - Reho, Poláček, Zachar, Hano, Hronec, Kubica, Slaninka - Bohunický, Čunderlík, Barčák, Jančovič, Grman, Hlavna, Duran, Krajčovič, Čavrk, Dudáš, Melichár, Pista

ŠHK 37 Piešťany: Ondrejka - Bučka, Bokroš, Urban, Kolník, Hruška, Schneider, Filip, Mrázik - Jánoš, Mertel, Pupák, Románek, Peško, Haring, Chylo, Mišura, Ručkay, Lisoň, Ďuriš, Mihálik

Ostatné výsledky: Spišská Nová Ves - Bardejov 1:5, Prešov - Liptovský Mikuláš 1:6, Topoľčany - Detva 0:2, Senica - Michalovce 5:3, skupina o záchranu: Púchov - Považská Bystrica 3:7